Masážní stojek BR-315 je univerzální přístroj pro zmírnění příznaků celulitidy, napomáhá i formovat postavu. Ideální pro vnitřní strany stehen, boky, zadeček, bříško a paže. Síla 6 rotačních hlavic. Důkladné prokrvení podkožní tkáně pomocí 3D masáže. Napomáhá formovat postavu. Zatočte s pomerančovou kůží jednou pro vždy!

Masážní strojek BR-315
Masážní strojek BR-315

Vlastnosti

  • 3D masáž důkladně prokrvuje všechny vrstvy pokožky
  • 6 rotačních hlavic pro dosažení co nejlepších výsledků
  • dvě rychlosti
  • intenzivní hloubková masáž
  • ergonomický tvar zaručuje snadné použití
  • pokožka je hladší a pružnější
  • napomáhá napnout pokleslou pokožku
  • zlepšuje krevní oběh a celkovou látkovou výměnu
Masážní strojek BR-315
Masážní strojek BR-315
Masážní strojek BR-315
Masážní strojek BR-315

Úspěšná mise v boji proti celulitidě

Celulitida se projevuje hrbolatým povrchem pokožky. Nejčastěji se vyskytuje v oblasti stehen a hýždí. Celulitidu, tzv. pomerančovou kůži, způsobuje zvětšení objemu tukových buněk. Na pokožce se projevuje nevzhlednými ďolíčky. Masážní strojek BR-315 rotačními hlavicemi intenzivně a hloubkově masíruje pokožku. Tímto procesem se podporuje krevní oběh a průtok lymfy. Dochází tak k lepší látkové výměně, což má za následek zmírnění projevů celulitidy.

Ergonomický tvar pro ošetření problematických partií

Masážní strojek BR-315 je ideální na použití problematických partií, mezi které patří vnitřní strany stehen, boky, zadeček, bříško a paže. Doporučujeme aplikovat některý z typů masážních esenciálních olejů, díky kterému je pohyb přístroje po pokožce snadnější a výsledný efekt hladké pokožky se dostaví rychleji. V kombinaci s aktivním pohybem a zdravou stravou lze výsledek nejen urychlit, ale také dlouhodobě udržet. Praktické je ergonomické tvarování rukojeti, přístroj se tak lépe drží při jeho používání.

Technické parametry:
Příkon: 4,5 až 9W (při nízké nebo vysoké rychlosti masáže)
Rozměry: 16x13x5cm
Hmotnost: 420g
Napájení: síťový adaptér 12V (součástí balení)