Posilovací stroj BR-620 je navržen tak, abyste při jeho používání dosáhli maximálního účinku s minimální námahou a bez vedlejších negativních účinků na zdraví v podobě bolesti zad a krční páteře. Konstrukce je vyrobena z pevné oceli, takže ho může používat každý bez ohledu na hmotnost. Pokud patříte mezi ty, kdo nemá čas pravidelně chodit do posilovny, ale přesto se chce udržovat v kondici, posilovací stroj BR-620 vám ve vašem úsilí výrazně pomůže!

Posilovací stroj BR-620

Maximální ochrana krční páteře při cvičení

Tzv. pivní mozol je achylovou patou nejednoho muže. Nemusí se vždy jednat o nedostatek pohybu a špatnou životosprávu. Ukládání tuku v oblasti břicha často přichází s věkem a zdroj příčiny může být ukryt v genech. Břišní tuk má jinou konzistenci než tuk v ostatních partiích. Pokud množství přesáhne určitnou hranici, představuje nežádoucí zátěž pro organizmus. Bývá impulzem ke zvýšenému krevnímu tlaku. Zhoršuje průtok krve, což má za následek sníženou schopnost zásobování orgánů kyslíkem. Pro oblast břicha je nejvíce účinné aerobní cvičení. Není náhodou, že cvik zvaný sedy – lehy je mezi sportovci tak oblíben. Určitě tento cvik velice dobře znáte a měli jste možnost ho několikrát vyzkoušet. Tento cvik však velmi často provádíme špatně. Důsledkem je bolest zádových svalů, plotének, bolest šíje. V neposlední řadě nedochází k procvičování svalů, které potřebujeme skutečně procvičit. Cvičením posilujete nejen svaly, ale postupně spalujete podkožní tuk. Posilovací stroj BR-620 má speciálně tvarovanou konstrukci, díky které se vám sedy – lehy budou provádět velice komfortně. Hlavu podepírá polstrovaná opěrka. Nechybí také polstrované opěrky pro ruce, takže vám nebudou klouzat. Samotné cvičení probíhá pohybem připomínající kolébání. Při pohupování se zapřete o horní tyč rukama, takže nebudete namáhat bederní páteř.  Posilovací stroj je navíc vybaven praktickým tréninkovým počítadlem, který měří čas cvičení, počet opakování, spálené kalorie a průměrný počet opakování za minutu. Díky tomu budete mít svůj trénink stále pod kontrolou. Stroj můžete používat i bez tréninkového počítadla, které lze snadno oddělat.

Stačí 5 až 10 minut denně!

Posilovací stroj BR-620 je ideální pro domácí cvičení. Při cvičení doporučujeme používat měkkou podložku, abyste leželi v měkkém a vaše záda měla dostatečné pohodlí. Stroj nevyžaduje dlouhé cvičení, protože jeho používání je opravdu účinné a břišní svaly ucítíte velice rychle. Stačí 5 až 10 minut denně. Díky tréninkovému počítadlu budete mít celkový počet cviků stále pod kontrolou. Cviky provádějte pomalu. Přítahy rukou postupně minimalizujte a zaměřte se pouze na tahy břišními svaly. Provádějte postupně 3 série, které budou zahrnovat 10 až 15 přítahů. Při cvičení zhluboka a pravidelně dýchejte.

Základní charakteristika

  • polstrovaná měkká opěrka pro hlavu
  • pevná ocelová konstrukce
  • polstrovaná madla umožňují pevné uchopení
  • tréninkové počítadlo měří čas, počet cviků, spálené kalorie a průměrný počet opakování za minutu

Vlastnosti produktu

  • při cvičení nedochází k namáhání krční páteře
  • efektivní procvičení spodních, horních a šikmých břišních svalů
  • stačí 5 až 10 minut denně
  • způsobem uchopení stroje lze ovlivnit náročnost cvičení
Technické parametry:
Rozměry: 70x70x60cm
Hmotnost: 4,4 kg