Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 slouží k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpouštění tukových buněk a následně zmenšení ošetřovaných partií. Další funkcí je terapie infračerveným světlem a elektrická stimulace svalů (EMS). Přístroj na domácí kavitaci 3v1 představuje certifikovaný revoluční nástroj, kterým budete v pohodlí svého domova formovat postavu jako v beauty studiu! Díky kombinaci 3 funkcí získáte silný nástroj v boji proti přebytečnému tuku, celulitidě a povislé pokožce. Za ošetření v salonech zaplatíte desetitisíce. Nyní si za zlomek ceny pořídíte technologie používané profesionály!

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

stimulace tukové tkáně

Ultrazvukové vlny

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 generuje prostřednictvím velké aplikační hlavice ultrazvukové vlny, které pronikají do podkoží. Tkáně následně absorbují tuto ultrazvukovou energii. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Ultrazvuková kavitace je bezbolestná, neinvazivní, šetrná, účinná a hlavně trvalá metoda pro odstranění tukové tkáně, redukci celulitidy a vyhlazení pokožky.

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

4 světelné zářiče

Terapie infračerveným světlem

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 má po obvodu aplikační hlavice přístroje jsou zabudované 4 infračervené zářiče. Infračervené paprsky pronikají do těla o vlnové délce v rozsahu 8 až 12nm. Infračervené záření má ve srovnání s ostatními zdroji tepla lepší schopnost pronikat hlouběji do podkožní tkáně. Infračerveným teplem je výrazně podpořen krevní oběh. Tělo je tak schopno rychleji se zbavit škodlivin a odpadních látek. Přispívá k celkové regeneraci a ozdravení těla.

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

dvě nalepovací ems elektrody

Elektrická stimulace svalů

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 nabízí stimulaci svalů pomocí elektrických pulzů. Základem pohybu těla je kontrakce svalů, které dostávají příkazy k činnosti prostřednictvím impulzů vysílané z mozku. Pohybem se svaly přirozenou cestou posilují. Svaly pracují přesně na těch partiích, kam gelové elektrody nalepíte. Můžete snadno nastavit sílu impulzů, které jsou od elektrod přes pokožku přenášeny ke svalům. Silnější impulzy slouží k aktivnímu posilování svalstva. Jemnější naopak k jejich uvolnění po fyzické námaze. Můžete využít k aplikaci dvě elektrody najednou.

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

ULTRAZVUK

frekvence 1Mhz

ultrazvukové vlny

1. neinvazivní, šetrná, vysoce účinná a trvalá metoda formování postavy 2. po ošetření nevznikají modřiny, nerovnosti a jizvy 3. možnost nastavení 2 úrovní intenzity ultrazvuku 4. velká hlavice pro dostatečné pokrytí problematických partií během aplikace 5. partie, které lze ošetřit: podbradek, ruce, dekolt, bříško, hýždě, stehna, lýtka

ČERVENÉ SVĚTLO

4 velké zářiče

červené světlo

1. čtyři infračervené zářiče po obvodu hlavice 2. podporuje krevní oběh a látkovou výměnu 3. příznivě stimuluje metabolismus 4. partie, které lze ošetřit: podbradek, ruce, dekolt, bříško, hýždě, stehna, lýtka 5. terapie infračerveným světlem může pracovat ve stejný okamžit jako ultrazvukové vlny 6. není třeba používat ochranné pomůcky zraku 

EMS

5 režimů masáže

ems pulzy

1. plnohodnotná funkce elektrostimulátoru 2. dvě velké aplikační gelové elektrody 3. aktivní posilování svalů nebo příjemná relaxace 4. možnost nastavení 5 úrovní intenzity 5. k dispozici 5 programů: poklep, masáž, hnětení, protahování, formování 6. partie, které lze ošetřit: ruce, bříško, hýždě, stehna, lýtka

Estetický multifunkční přístroj BeautyRelax Bodyface Ultimate

Snadné ošetření sebe sama

Tvarové provedení přístroje představuje základní předpoklad pro snadné ošetření těla. Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 má v tomto ohledu dvě důležité vlastnosti – velkou aplikační hlavici a dlouhou rukojeť. Velká aplikační hlavice je schopna snadno pokrýt i větší tělesné partie. Prodloužený tvar přístroje, který slouží zároveň jako rukojeť, umožňuje různé možnost úchopu. Snadno tak ošetříte sebe sama v hůře dostupných oblastech těla, jako např. hýždě nebo spodní strana stehen.

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

Inovativní tlačítka se světelnou signalizací

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720 se snadno ovládá pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Průběh funkce doprovází světelná signalizace integrovaná přímo do tlačítka. Všechny funkce přístroje si můžete snadno nastavit dle vaší aktuální potřeby.

1. Tlačítko POWER (zapnutí/vypnutí přístroje) 2. Tlačítko EMS (stimulace svalů elektrickými pulzy) 3. Tlačítko INFRARED (terapie infračerveným světlem) 4. Tlačítko SONIC H/L (ultrazvukové vlny s možností nastavení dvou režimů HIGH a LOW)

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

Posuvná tlačítka na obou stranách přístroje

Kromě čelního ovládacího panelu slouží pro ovládání tlačítka na bočních stranách přístroje. Levé tlačítko slouží pro nastavení masážního režimu elektrických pulzů. Druhé tlačítko je určeno pro nastavení intenzity elektrických pulzů.

1. Masážní režimy pulzní EMS terapie: TAPPING (POKLEPÁVÁNÍ), MASSAGE (MASÁŽ), KNEAD (HNĚTENÍ), SCRAPPING (PROTAHOVÁNÍ), SLIMMING (FORMOVÁNÍ) 2. Nastavení intenzity elektrických pulzů v rozsahu 1 až 5 (úroveň 1 = nejnižší, úroveň 5 = nejvyšší).

Estetický přístroj BeautyRelax BR-720

Použití je vždy spojeno minimálně s čirým vodivým gelem. Kontaktní gel, tzv. SONOGEL, zakoupíte v jakékoliv prodejně zdravotnických potřeb (možno zakoupit i v lékárně). Gel je pro použití přístroje velice důležitý. Vytváří nezbytnou pojivou vrstvu mezi aplikátorem a pokožkou. Je vyroben na vodní bázi. Nemůže uškodit aplikační hlavici. Užití kontaktního gelu je nezbytné. Ultrazvukové vlny se tak mohou na pleť lépe navázat. Nepoužívejte žádné jiné kosmetické přípravky.

Estetický multifunkční přístroj BeautyRelax Bodyface Ultimate
BeautyRelax Multicare

Vlastnosti a specifikace

 • Certifikovaný přístroj
 • Naprosto bezpečné ošetření
 • Jednoduché používání, snadné ovládání
 • Ošetření v pohodlí domova
 • Návod k obsluze zahrnuje podrobně veškeré instrukce
 • Technologie: ultrazvuková kavitace, terapie infračerveným světlem, elektrická stimulace svalů

Technické parametry

 • Evropská certifikace: Ano
 • Frekvence ultrazvuku: 1Mhz
 • Napájení: adaptérem 220V
 • Rozměry: 18,7x8x6cm
 • Hmotnost: 240g

Obsah balení

 • Estetický přístroj BeautyRelax BR-720
 • Napájecí síťový adaptér 220V
 • 2 gelové elektrody
 • Návod k obsluze

estetický přístroj BeautyRelax BR-720

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou kontraindikace? V jakých případech přístroj není možné používat?
 • Rakovina, epilepsie, cukrovka, virové onemocnění
 • Při stavu vysokých horeček
 • Vážné onemocnění ledvin nebo jater
 • Vysoký cholesterol
 • Kožní onemocnění
 • Únavový syndrom
 • Srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze
 • Kovové implantáty v těle
 • Cévní poruchy nebo arteoskleróza
 • Těhotenství
 • Menstruace
 • Osoby užívající léky proti srážlivosti krve
 • Pacienti, kteří podstoupili operativní zákrok s transplantací
 • Osoby, které vyžadují trvalý dohled, smí přístroj používat pouze po předchozí konzultaci s lékařem
Jak by mělo ošetření správně probíhat v domácím prostředí?

Před zahájením ošetření si velice pečlivě prostudujte veškeré podrobnosti uvedené v tomto návodu k obsluze. Zvýšenou pozornost věnujte zejména kontraindikacím. Pokud si nejste jisti, konzultujte použití se svým praktickým lékařem. Prostudujte si také seznam partií, které jsou pro ošetření ultrazvukovou kavitací přesně vymezeny. Během ošetření zaujměte polohu vleže nebo vsedě. Vytvořte si dostatečné pohodlí. Oblečte si něco lehčího, pohodlného.

Jaké opatření je před a po ošetření nutno dodržovat?

Minimálně 4 hodiny před ošetřením nejezte těžká nebo mastná jídla. Doporučujeme lehká jídla (např. zeleninový salát, jogurt). Den před ošetřením, v den ošetření a několik dní po ošetření zvyšte váš pitný režim na 2 až 2,5 litru čisté vody denně. Vyhýbejte se perlivým a slazeným vodám. Týden po ošetření ultrazvukem byste se měli vyvarovat konzumaci alkoholu, kofeinu, nikotinu, těžkých a mastných jídel. Všechny tyto faktory zatěžují vaše játra, která jsou již tak zatížena filtrováním uvolněných tuků z vašeho těla. Další jejich zatížení by mohlo vést k nevolnosti. Po ošetření doporučujeme zvýšit pohybovou aktivitu. Zvýší se krevní oběh a celková látková výměna, která podpoří vyplavení uvolněných tuků ven z těla.

Bolí ošetření pomocí masážního přístroje?

Ošetření je zcela bezbolestné a při dodržení veškerých pokynů v návodu i bezpečné.

Jak poznám, že ultrazvuk opravdu funguje?

Během ošetření uslyšíte pouze vysoké slabé pískání, které vydává ultrazvuk. Citliví jedinci můžou cítit jemné mravenčení. Pro ověření funkčnosti ultrazvukových vln naneste drobné množství kapek vody na aplikační hlavici. Ultrazvukové vlny molekuly vody rozkmitají.

Jakých výsledků je možné dosáhnout?

Výsledek je výrazně ovlivněn několika faktory. Uvolněný tuk musí tělo zpracovat. To, jak rychle jej zpracuje, závisí především na rychlosti metabolismu, typu vašeho tuku, stavu lymfatického systému nebo životosprávě. Za optimálních podmínek se může jednat až o několikacentimetrový úbytek po opakovaném ošetření při dodržení výše uvedené životosprávy.

Je používání přístroje bezpečné?

Pokud se přístroj používá na správných partiích a uživatelé neodpovídají některým z uvedených kontraindikací, je ultrazvuková kavitace naprosto bezpečná. Uvolněný tuk je organizmus schopen postupně zpracovat. Výkon je speciálně nastaven tak, aby nedošlo k poškození ostatních buněk a cév.

Jaké zásady je nezbytné dodržovat, aby se požadovaný hubnoucí účinek dostavil?

Jak již bylo uvedeno v předchozím textu. Je nezbytné upravit životosprávu a zvýšit příjem tekutin. Ošetření ultrazvukovou kavitací můžete bez obav podstoupit již po 7 až 10 dnech. Nedoporučujeme ošetření více než dvou partií najednou. Pokud ošetřujete partie, které jsou blíže u sebe, efekt kavitace se násobí. V opačném případě (vzdálenějších partií) se efekt rozdělí.

Proč je výrazný cenový rozdíl přístrojů v kosmetických salonech a přístrojích pro domácí použití?

Hlavním důvodem je rozdílná frekvence používání. Přístroje v kosmetických musí být schopné pracovat nepřetržitě od rána do večera. Tím je kladena zvýšená náročnost na použité materiály a celkovou technologickou koncepci (větší zdroje napájení, větší míra chlazení, atd.) Výkon kosmetických přístrojů pro domácí použití je navržen tak, aby uživateli splnil avizované benefity. Vyšší frekvence použití = dražší výrobní náklady.

Jaký je důvod čištění/dezinfekce čištění aplikační hlavice?

Kontaktní hlavice je třeba pečlivě očistit od kontaktního gelu. Očištěním zabráníte případnému vniknutí do přístroje a zajistíte co nejlepší hygienu provozu.

Jak dlouho by mělo trvat individuální ošetření pleti?

Doporučená délka individuálního ošetření je v rozsahu od 10 do 20 minut.

Je přístroj zdravotnický prostředek?

Nikoliv.

Lze přístrojem ošetřit hlavu nebo obličej?

Nelze.

Má přístroj nějakou certifikaci?

Přístroj na standardní evropskou certifikaci. Splňuje veškeré normy, které jsou kladeny na přístroje tohoto typu. V případě potřeby nás kontaktujte na emailové adrese: [email protected] Prohlášení o shodě naleznete na konci tohoto návodu k obsluze.

Kde se přístroj vyrábí?

Přístroj si necháváme vyrábět v Číně dle našich požadavků a specifikací. Garantujeme standardní záruční i pozáruční servis.

Může přístroj používat více osob?

Primárně to nedoporučujeme. Pakliže se však jedná o rodinné příslušníky a je po každém ošetření dodržen proces čištění a dezinfekce kontaktních hlavic, druhá osoba přístroj použít může.

Je přístroj vodotěsný?

Není.

Dotaz k produktu estetický přístroj BeautyRelax BR-720