Ultrazvukový kosmetický přístroj BR-1010 disponuje jednou z nejúčinnějších technologií na čištění pleti. Pomocí vysokofrekvenčních vibrací s frekvencí až 25 tisíc pulzů za minutu si dokáže poradit s hloubkovým odstraněním odumřelých buněk pokožky. Pleť je hladká, jemná a působí mladistvým vzhledem. Hloubkové čištění pleti působí významně jako prevence proti vzniku akné!

Ultrazvukový kosmetický přístroj BR-1010
Ultrazvukový kosmetický přístroj BR-1010

Vlastnosti & funkce

 • technologie vysokofrekvenčních vibrací
 • frekvence dosahuje až 25 tisíc pulzů za sekundu
 • aplikátor z ušlechtilé nerezové oceli
 • používání je naprosto bezpečné
 • šetrný k pokožce
 • kompaktní, malý a lehký

Příznivé účinky na pleť

 • hloubkové čištění pokožky, tzv. peeling
 • příjemná masáž pokožky
 • postupné vyhlazení jemných vrásek
 • odstraňuje z pokožky zejména odumřelé buňky
 • pokožka je hladší a mladistvější
 • prevence proti tvorbě černých teček, pupínků a akné
Ultrazvukový kosmetický přístroj BR-1010

Ultrazvuková špachtle pro hloubkové čištění kožních pórů

Přístroj se skládá z hlavní jednotky a plochého aplikátoru, který je vyroben ze speciálně ušlechtěné nerezové oceli. Na konci aplikátoru jsou generovány vysokofrekvenční vibrace o rychlosti 25 tisíc pulzů za sekundu. Díky tomu jsou vibrace schopné působit na pokožku hloubkově do všech pórů. Uživatel si může nastavit souvislé nebo přerušované pulzování. Souvislé pro čištění pleti. Přerušované pro vyhlazení vrásek. Kromě toho je pokožka příjemně masírována, což přispívá ke zlepšení krevního oběhu a postupnému vyhlazení jemných vrásek. Přestože je přístroj v čištění výkonný, je velmi šetrný k pokožce a jeho používání je naprosto bezpečné. Technologie čištění ultrazvukem byla doposud výbavou pouze špičkových estetických klinik. S přístrojem BR-1010 si tuto péči dopřejete doma kdykoliv budete potřebovat. Pokud je pleť hloubkově čistá, vyživující krémy a masky je pokožka schopna lépe vstřebat.

Prevence vzniku akné a černých teček

Používání přístroje je velice snadné a intuitivní. Správné používání si osvojíte během několika minut. Tvar nerezového aplikátoru je speciálně tvarovaný, aby co nejlépe kopíroval záhyby obličeje. Před použitím je dobré plet jemně navlhčit, aby se aplikátor na pokožce dobře pohyboval. Již při prvních několika pohybech můžete na dotek ucítit, že je vaše pokožka mnohem hladší než předtím. Ultrazvukový kosmetický přístroj BR-1010 je určen především pro obličej. Lze jej však použít také na krk nebo dlaně. Čistá pokožka je základem prevence před vznikem černých teček a akné. Peeling je pro pokožku velmi důležitý, protože je nezbytné zbavit pokožku odumřelých buněk, aby mohla pokožka lépe dýchat. Pleť plná nečistot vytváří pouze prostředí pro pupínky a vrásky. Ideální je použití přístroje pravidelně jednou týdně. Hladká a jemná pokožka je synonymem mládí. Pečujte o ni důkladně, abyste si uchovali tento mladistvý vzhled co nejdéle!

Technické parametry:
Napájení: adaptérem ze sítě 220V
Rozměry: 22x7x2cm
Hmotnost: 400g