Diamantová mikrodermabraze BeautyRelax BR-1070 Premium Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut!
Trápí vás některý z těchto problémů?   1. Póry kůže jsou hrubější než obvykle 2. Pleť není barevně sjednocená 3. Dochází k výskytu pigmentových skvrnek 4. Pleť není dostatečně pružná 5. Pleť působí unaveným dojmem
Pokud je odpověď alespoň v jednom případu ano, máme pro vás řešení! Stres, nesprávný spánkový režim, nevyvážená strava, držení neustálých diet, působení nečistot v ovzduší. Jedny z mnoha faktorů, které mají nezanedbatelný vliv na tvorbu akné, vrásek, výskyt pigmentových skvrn a celkovou ztrátu pružnosti pleti. Zdroj celé řady kožních problémů lze nalézt v nedostatečné péči o pleť v období dospívání a období kolem dvacátého roku života. Nic však není ztraceno! Diamantová mikrodermabraze je účinným nástrojem, který působení negativních vlivů na pleť výrazně eliminuje. Hýčkejte svoji pleť jako v profesionální estetické klinice!
Zpětná vazba uživatelek na dotaz, jaký měli pocit při krátkodobém používání diamantové mikrodermabraze:
93% žen pociťují hladší pokožku 93% žen pociťuje zpevnění kůže 89% žen pociťuje zvýšení elasticity kůže 91% žen pociťuje celkově mladistvější vzhled kůže
Skoncovat s make-upem není sen! Nová přístrojová metoda diamantové mikrodermabraze pracuje na principu velmi jemného mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které obrušují vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější), povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují.
Nekompromisní síla dvoufázového účinku Vakuové sání umožňuje vibrační pohyb aplikační koncovky. Zajistí také správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádné zbytky cizorodého materiálu krystalů. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna mnohem lépe reagovat na další ošetření, která mohou bezprostředně následovat. Účinnost pronikání aktivních složek z kosmetických přípravků se také zvyšuje.

Diamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami a rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.
 klíčové vlastnosti produktu  specifikace
 zlepšuje prokrvení kůže  dva módy ošetření: AUTO, MANUAL
 stimuluje kolagenní a elastická vlákna  automatický režim nabízí přednastavený čas pro následující
 čistí a oživuje pleť  oblasti obličeje:
 pleť je svěží, hladší a přirozeně zářivější  tváře, nos, brada, čelo, oblast kolem očí, krk
 pleť je barevně jednotnější  možnost nastavení úrovně podtlaku (1,2,3)
 póry se výrazně zjemňují  podsvícený displej
 věkový rozsah: 18 až 60 let  indikace stavu baterie
technické parametry obsah balení
napětí: 3,7V BeautyRelax BR-1070
příkon: 3,5W napájecí USB kabel
délka nabíjení: přibližně 3 hodiny dobíjecí stanice
zabudovaná nabíjecí baterie dvě aplikační hlavice
napájení: USB kabelem (součástí balení) filtrační tampónky pro zachycení nečistot
rozměry: 6,6×13,4cm čistící kartáček
hmotnost: 200g návod k obsluze