Kosmetický přístroj na abrazi pleti BeautyRelax Peelmax
Kosmetický přístroj na diamantovou abrazi pleti je vynikající nástroj pro rutinní péči o pokožku. Díky vyměnitelným aplikátorům představuje univerzální použití. Pleť bude čistá a dokonale hladká! Technologie kosmetických salonů u vás doma.

Pokud je odpověď alespoň v jednom případu ano, máme pro vás řešení!

Stres, nesprávný spánkový režim, nevyvážená strava, držení neustálých diet, působení nečistot v ovzduší. Jedny z mnoha faktorů, které mají nezanedbatelný vliv na tvorbu akné, vrásek, výskyt pigmentových skvrn a celkovou ztrátu pružnosti pleti. Zdroj celé řady kožních problémů lze nalézt v nedostatečné péči o pleť v období dospívání a období kolem dvacátého roku života. Nic však není ztraceno! Diamantová mikrodermabraze je účinným nástrojem, který působení negativních vlivů na pleť výrazně eliminuje. Hýčkejte svoji pleť jako v profesionální estetické klinice

Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut!

Zpětná vazba uživatelek na dotaz, jaký měli pocit při krátkodobém používání diamantové mikrodermabraze:

93% žen pociťují hladší pokožku  93% žen pociťuje zpevnění kůže 89% žen pociťuje zvýšení elasticity kůže 91% žen pociťuje celkově mladistvější vzhled kůže

Vakuové sání umožňuje vibrační pohyb aplikační koncovky. Zajistí také správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk. Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – v kůži nezůstávají žádné zbytky cizorodého materiálu krystalů. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna mnohem lépe reagovat na další ošetření, která mohou bezprostředně následovat. Účinnost pronikání aktivních složek z kosmetických přípravků se také zvyšuje. 

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí. Diamantová mikrodermabraze si poradí s pigmentovými skvrnami a rozšířenými póry. Zjemní jizvy hypertrofické, po akné či neštovicích. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

1. Aplikátor s abrazivní korunkou

Při pohybu po pleti dochází k jemnému obrušování odumřelé vrstvičky kůže. Vakuové sání tyto nečistoty následně nasaje. Docílíte vynikajících výsledků. Důkladný peeling pro dokonale hladkou a zářivou pleť.

2. Intenzivní čištění pórů

Aplikátor má na konci menší kruhový otvor. Hlavici přiložíte na místo, kde je ucpaný pór obvykle zakončený černou tečkou. Pomocí vysokého výkonu vakuového sání odstraníte z póru veškerou nečistotu, která je následně zachycena do filtračního tampónku. Násobně šetrnější způsob než vymačkávání prstů.

3. Lifting obličeje

Aplikátor má na konci zkosený otvor. Díky tomu je schopen nasát větší plochu pokožky a umožní snadné odstranění od pleti a opětovné nasátí. Docílíte výrazné lokální prokrvení obličeje až na úroveň jemných vlásečnicových kapilár. Zlepší se odvod škodlivin. Pleť získá výrazně lepší pružnost. Bude působit mladým a svěžím dojmem.

4. Změkčení vrásek

Zakončení hlavice má větší oválný otvor. Síla vakuového sání je tak maximálně zacílena do jednoho místa. Dojde ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. S hlavicí se pohybujte na místech s výskytem větších či menších mimických vrásek. Ideální na ošetření obličeje a krku. 

Aplikace je neinvazivní a patří do kategorie aplikací „na polední pracovní pauzu“. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut!

Vysoký podtlak 64kpa

Vysoká míra podtlaku koncentrovaná do otvoru aplikátoru. Pro odstranění černých teček je třeba vyvinout velký podtlak. Díky vysokému výkonu až 64 kilopascalů nemají nečistoty v pleti žádnou šanci. Sílu podtlaku si navíc můžete regulovat sami. K dispozici je až 5 úrovní.