Trpíte nevzhlednými ďolíčky na hýždích a vyžadujete reálně dosažitelné výsledky? BeautyRelax Cellushape přináší účinné neinvazivní řešení, které si oblíbíte!

BeautyRelax Cellushape je kompaktní ruční masážní přístroj pro ošetření obličeje a těla. Dva vyměnitelné aplikátory mění přístroj na multifunkčního pomocníka pro každodenní používání. Masážní přístroj Cellushape zmírňuje příznaky celulitidy a napomáhá formovat postavu. 3D masážní mechanizmus proniká hluboko do podkožních tukových buněk. Ideální pro vnitřní strany stehen, boky, zadeček, bříško a paže. Zatočte s pomerančovou kůží jednou pro vždy! Nástavec na obličej výrazně zlepší krevní oběh a vstřebávání kosmetických přípravků a sér.

Formování postavy

Celulitida se projevuje hrbolatým povrchem pokožky. Nejčastěji se vyskytuje v oblasti stehen a hýždí. Celulitidu, tzv. pomerančovou kůži, způsobuje zvětšení objemu tukových buněk. Na pokožce se projevuje nevzhlednými ďolíčky. BeautyRelax Cellushape rotačními hlavicemi intenzivně a hloubkově masíruje pokožku.

 

Tímto procesem se podporuje krevní oběh a průtok lymfy. Dochází tak k lepší látkové výměně, což má za následek zmírnění projevů celulitidy. Pleť je hladší a pružnější.

Ideální na použití problematických partií, mezi které patří vnitřní strany stehen, boky, zadeček, bříško a paže. Doporučujeme aplikovat některý z typů masážních esenciálních olejů, díky kterému je pohyb přístroje po pokožce snadnější a výsledný efekt hladké pokožky se dostaví rychleji. V kombinaci s aktivním pohybem a zdravou stravou lze výsledek nejen urychlit, ale také dlouhodobě udržet. Praktické je ergonomické tvarování rukojeti. Přístroj se tak lépe drží při jeho používání.

Péče o obličej

Správná funkce krevního oběhu výrazně ovlivňuje zdravou barvu pleti. BeautyRelax Cellushape nabízí speciální obličejový aplikátor. Je tvořen 3 nerez kuličkami. Otáčky hlavice o specifické rychlosti rozpohybují kuličky při kontaktu s pletí. Sami si můžete tlakem ovlivnit sílu masáže. Ideální je v kombinaci hydratačních krémů a vyživujících sér. Účinné látky se násobně lépe vstřebávají a působí rychleji.

Vlastnosti & specifikace

  • 3D masáž důkladně prokrvuje všechny vrstvy pokožky
  • obličejový aplikátor se 3 masážními kuličkami
  • 6 rotačních hlavic pro dosažení co nejlepších výsledků
  • dvě rychlosti
  • intenzivní hloubková masáž
  • ergonomický tvar zaručuje snadné použití
  • pokožka je hladší a pružnější
  • napomáhá napnout pokleslou pokožku
  • výrazně zlepšuje krevní oběh a vstřebávání kosmetických přípravků a sér

technické parametry
rozměry: 8,5×8,5×13,5cm
hmotnost: 235g
napájení: síťový adaptér 220V (součástí balení)