TECHNOLOGIE PŘÍSTROJŮ BEAUTYRELAX

bezpečné, neinvazivní, efektivní

Produkty pro zdraví a krásu značky BeautyRelax jsou doslova “prošpikované” nejrůznějšími technologiemi. Některé vychází z prastarých metod našich předků, jiné z nejnovějších vědeckých poznatků. Garantujeme naprostou bezpečnost a neinvazivní používání u všech našich produktů, ať už využívají technologie ověřené po staletí nebo jsou výsledkem posledního vědeckého bádání v oblastech estetické medicíny, fyzioterapie a wellness.

Produkty BeautyRelax splňují vysoké standardy v otázce bezpečnosti. Klademe důraz na maximální účinnost všech vlastností a funkcí. Uvádíme výhradně pravdivé a seriózní informace, které jsou založeny na dlouhodobém testování před uvedením na trh. Všechny funkce, vlastnosti a parametry jsou reálné a korektní.

radiofrekvence

 

Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily ve vymezené lokalitě tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis. Takto dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových a elastických vláken a elastinu.

ultrazvuk

 

Ultrazvuk je technologie, která má díky svým vlastnostem univerzální použití. Můžete se s ním setkat ve zdravotnictví, stomatologii, estetické medicíně nebo například v lehkém průmyslu. Vyžití se liší podle frekvence ultrazvukových vln. Základ tvoří generátor ultrazvukových vln, které působí na konkrétní předměty o různém výkonu a frekvenci.

galvanický proud

 

Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji. Kladná a záporná ionizace má odlišné účinky na pleť.

fotonová terapie

Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory. Fotonová terapie nezpůsobuje žádné vedlejší účinky či poškození organismu. Díky svým pozitivním účinkům si získala oblibu nejen v oblasti dermatologie, ale také v segmentu kosmetického ošetření pleti.

tepelná terapie

Působení tepla nebo chladu na pleť má specifické účinky. Základ tvoří zdroj tepla nebo chladu, který se přiloží na pokožku. Během několika okamžiků dojde na povrchu pokožky ke změně teploty. Pokud má přístroj obě funkce, změna z tepla na chlad a naopak proběhne během několika vteřin. V režimu tepla se dosahuje hodnot kolem 42°C. V režimu hladu teplota kolem 5°C.

lifting elektrickými pulzy EMS

Aplikační hlavice kosmetického přístroje přenáší při kontaktu s pletí jemné elektrické pulzy, které pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Dochází ke kontrakci svalů a tím jejich posílení. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulovány. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled.

vibrace

Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku. Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám. Mechanická vibrační masáž má vhodně zvolenou intenzitu, aby se dostala do správných vrstev pokožky, ale zároveň po cestě mechanicky nepoškodila okolní jemné vlásečnicové žilky a kapiláry.

softlaser

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace. Laserové světlo stimuluje mitochondrie v buňkách k výrobě ATP (adenosintrifosfátu). Prostřednictvím ATP dochází ke značnému uvolnění množství energie.

mechanická masáž

Mechanická masáž je určena pro fázi čištění pleti. Kosmetický přístroj je vybaven kartáčkem, který rotuje ve vysokých otáčkách. Nečistoty a kožní rezidua jsou odstraněny. Pleť je na dotyk hladší a zářivější. Pokud má kosmetický přístroj v příslušenství další aplikační hlavice, lze velmi účinně stimulovat lymfatický systém. Aplikační hlavice s kuličkami při rotačním pohybu mechanicky rozpohybuje pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prokrvení.

technologie pod drobnohledem

související články

Chtěli byste vytěžit ze své kosmetiky maximum? Pomocí galvanické žehličky žádný problém!

Kosmetické krémy, masky, emulze, olejíčky, nebo séra představují neodmyslitelnou součást naší denní rutiny v péči o pleť. Reklama na nás útočí ze všech stran a slibuje nám zázraky na počkání….

FRAKČNÍ RESURFACING FMR: omlazení budoucnosti bez kompromisů!

Vrásky, povislá kůže, ztráta kontur obličeje. Průvodní jevy, které bohužel v průběhu života dříve či později postihnou každého z nás. Rychlost výskytu závisí na řadě faktorů – geny, péče o pleť, životospráva a celkově životní styl a tempo…

Funguje fotonová terapie nebo jde pouze o marketingový trik?

Spíše než s termínem fotonové světlo většina z nás setkala s pojmem biolampa. Výrobky s označením biolampa utrpěly v nedávné minulosti hluboké šrámy na pověsti v souvislosti s předváděcími akcemi pro seniory…

KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE BEAUTYRELAX

výhody používání přístrojů doma

Úspora peněz

Za ošetření v estetickém studiu zaplatíte tisíce korun. Moderní kosmetické přístroje pro domácí použití poskytnou srovnatelný výkon za zlomek pořizovací ceny oproti profesionálním přístrojům.

Dosažitelné výsledky

Hlavním klíčem k udržení krásné a zdravé pleti spočívá v pravidelné péči. Vlastnit kosmetický přístroj v domácím prostředí umožní pravidelné ošetření bez dlouhých přestávek.

Bezpečnost

Kosmetické přístroje značky BeautyRelax nabízí dostatek výkonu při zachování bezpečnosti. Veškeré modely splňují všechny bezpečnostní normy, které jsou na přístroje tohoto typu kladeny.