BeautyRelax BodyFace Deluxe je profesionální přístroj, který je určen pro estetické ošetření těla neinvazivně, bez bolesti a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Přístroj využívá technologie nejčastěji používané v profesionálních studiích. Multipolární radiofrekvence pro ošetření obličeje a těla, ultrazvuková kavitace. Neinvazivní lifting pleti a formování postavy. Kvalitní zpracování všech komponentů. Vysoká užitná hodnota. Extrémně dlouhá životnost přístroje. Možnost dávkování výkonu jednotlivých technologií. Objevte skutečný svět krásy!

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Přístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe je určen pro domácí i komerční použití. Způsob skladování ocení především uživatelé, kteří budou s přístrojem neustále na cestách za svými klienty. Všechny komponenty jsou uloženy do velmi odolného kovového kufříku. Vysoká užitná hodnota přístroje se uchová i při častých logistických přesunech bez poškrábání nebo poškození.

BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax Bodyface Deluxe

Aplikátor s ultrazvukovou kavitací

Aplikační hlavice s velkou kontaktní plochou generuje ultrazvukové vlny, které aktivně stimulují tukovou tkáň. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Ultrazvuková kavitace je bezbolestná, neinvazivní, šetrná, účinná a hlavně trvalá metoda pro odstranění tukové tkáně, redukci celulitidy a vyhlazení pokožky.

Aplikační hlavice generuje ultrazvukové vlny ve specifické frekvenci. Technologie snadno pronikne přes povrch pokožky s přímým zacílením na tukové buňky. Všechny vrstvy pokožky, krevní kapiláry, jemné cévy nebo svalová hmota nejsou ultrazvukem žádným způsobem negativně ovlivněny. Ultrazvuk zacílí s maximální přesností přímo na tukovou tkáň pro vysokou efektivitu estetického zákroku!

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Množství tukové tkáně není na všech tělesných partiích stejné. Jednou z hlavních příčin odlišného ukládání tělesného tuku je naše genetická výbava. Při estetickém ošetření problematických partií ultrazvukem je možnost dávkování výkonu ultrazvuku klíčovou funkcí pro dosažení požadovaných výsledů. BeautyRelax BodyFace Deluxe umožňuje velmi jemné dávkování výkonu ultrazvuku v 10 úrovních. Dotykem na displeji výkon ultrazvuku snadno zvýšíte nebo snížíte.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

BeautyRelax BodyFace Deluxe má optimální velikost aplikační hlavice s ultrazvukem. Velmi snadno lze ošetřit zejména velké tělesné partie, kde již často bývá tuková tkáň prorostlá do svalových vláken. Aplikační hlavice s ultrazvukem modelu BodyFace Deluxe patří mezi jednu s největších, kterou můžete na přístrojích obdobného typu najít. Velká plocha aplikační hlavice v kombinaci s možností dávkování výkonu vytváří z modelu BodyFace Deluxe bezkonkurenční estetický přístroj s vysokou efektivitou používání.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Stimulací tukové tkáně pomocí ultrazvuku nastartujete v těle procesy, které zpracují energii uvolněnou z tukových buněk. Tělo potřebuje mezi jednotlivým použitím přístroje čas bez ohledu na ošetřenou tělesnou partii. Častější frekvencí použití než je doporučeno formování postavy neurychlíte. Aby bylo používání přístroje co nejvíce efektivní, volné dny jsou nezbytné. Při formování postavy se můžete zaměřit na (1) hýždě, (2) paže, (3) lýtka, (4) stehna nebo (5) bříško. Veškeré potřebné informace, jak přístroj správně používat naleznete v podrobném návodu k obsluze, který je součástí balení.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Klíčovou charakteristikou přístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe je univerzálnost. Technologický vývoj umožnil optimální konstrukci přístroje pro ošetření těla a obličeje všech proporcí. Velikost aplikátorů je speciálně navržena tak, aby bylo možné použití i na hůře dostupných místech. Nezáleží na vaší výšce, hmotnosti, obvodu pasu nebo boků. S přístrojem BodyFace Deluxe můžete snadno zacílit na problematické partie. Pořiďte si krejčovský metr a sledujte, jakých výsledků je možné docílit pravidelným používáním. Žádné prázdné reklamní fráze. Výsledky, které skutečně změříte!

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Používání přístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe je vhodné pro všechny typy postav. Pro muže i ženy. Ať je predispozice většího ukládání tuku na jakékoliv partii. Výjimku tvoří osoby, na které se vztahuje některý ze stavů uvedených v soupisu kontraindikací – Rakovina, epilepsie, cukrovka, virové onemocnění. Při stavu vysokých horeček. Vážné onemocnění ledvin nebo jater. Vysoký cholesterol. Kožní onemocnění. Únavový syndrom. Srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze. Kovové implantáty v těle. Cévní poruchy nebo arteoskleróza. Těhotenství. Menstruace. Osoby užívající léky proti srážlivosti krve. Pacienti, kteří podstoupili operativní zákrok s transplantací. Osoby, které vyžadují trvalý dohled, smí přístroj používat pouze po předchozí konzultaci s lékařem.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Povolené partie pro přístrojové ošetření

Aplikátor s ultrazvukovou kavitací můžete použít téměř na celé tělo. Zaměřit se můžete na následující partie: paže, předloktí, bříško, pas, hýždě, vnější a vnitřní stranu stehen nebo lýtka.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Aplikátor s tripolární/multipolární radiofrekvencí

Aplikační hlavice generuje energii prostřednictvím radiofrekvenčních vln se zcela specifickým výkonem a frekvencí. Radiofrekvenční vlny jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur. Aplikační hlavice jsou navíc vybaveny infračerveným teplem. Aplikátor pro obličej má 3 kontaktní body. Aplikátor pro tělo (nebo větších partií obličeje) má 4 kontaktní body.

BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax Bodyface Deluxe

Žádný chirurgický zákrok. Žádné řezání. Žádné napichování injekcemi. Moderní estetický zákrok již není doprovázen žádnými pocity bolesti! Ošetření pleti pomocí tripolární/multipolární radiofrekvence je skutečně funkční řešení neinvazivního liftingu pleti. Speciálně upravená aplikační hlavice vám umožní zaměřit se přímo na hluboké či jemné vrásky. Přímé zacílení na oblasti se sníženou pružností pleti. Pomocí aplikátoru s třemi kolíčky se s přesností na milimetry můžete zaměřit na oblast kolem očí, koutky úst vypnutí kontur obličeje.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Použití aplikační hlavice s radiofrekvencí zvládnete v pohodlí domova velmi snadno. Dlouhotrvající účinky dosáhnete pravidelnou stimulací pleti. Radiofrekvenční vlny se v podobě energie zaměří přímo na kolagenní a elastická vlána, která jsou zodpovědná za vypnutou pleť bez vrásek. Ošetření pleti probíhá technikou zvanou „razítkování“. Na pleť nanesete tenkou vrstvičku sonogelu. Aplikačními kolíčky pleť kousek po kousku „razítkujete“. Přesné zacílení tam, kde potřebujete.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Použití je vhodné i pro muže. Jemné dávkování výkonu radiofrekvence umožňuje velmi individuální přístup. Zejména za obličeji jsou místa s rozdílnou citlivostí a různou tloušťkou podkožního tuku.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Aplikátor se čtyřmi velkými kolíčky je určen pro stimulaci radiofrekvencí větší plochy těla. V oblasti hlavy využijete především na oblast brady. V oblasti těla na partie s výskytem strií nebo celulitidy. Všude tam, kde je snížená pružnost pleti.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Velké čtyři aplikační kolíčky oceníte zejména na vybraných partií těla. Díky dlouhému kabelu se dostanete i na hůře dostupná místa. Stejně jako na obličeji je nejvhodnější metoda „razítkování“. Krok po kroku postupně pokryjete celou plochu problematické partie.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Výkon radiofrekvence nastavíte snadno pomocí dotykového displeje. Oblasti s velmi tenkou a citlivou pletí je třeba nastavit menší výkon radiofrekvence, než na partiích se silnější vrstvou podkožního tuku a menší citlivostí. Výkon si můžete snadno dávkovat přesně podle vašich potřeb!

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Estetický přístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe nabízí technologie, které při použití za specifických podmínek napomáhají v redukci podkožního tuku, potlačení projevů celulitidy a zvýšení pružnosti pleti. Estetický přístroj BeautyRelax poskytuje neinvazivní ošetření. V praxi to znamená, že žádná z částí aplikační hlavice fyzicky nepronikne pod kůži. Neinvazivní používání je základní předpoklad pro používání přístroje v domácích podmínkách běžným uživatelem. Ovládání přístroje nevyžaduje dohled erudovaného školeného pracovníka z oblasti zdravotnictví nebo kosmetické estetiky. Zkušený tým BeautyRelax je vám stále k dispozici na telefonní lince nebo elektronicky! 

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Použití je vždy spojeno s čirým vodivým gelem. Kontaktní gel, tzv. SONOGEL, zakoupíte v jakékoliv prodejně zdravotnických potřeb (možno zakoupit i v lékárně). Gel je pro použití přístroje velice důležitý. Vytváří nezbytnou pojivou vrstvu mezi aplikátorem a pokožkou. Je vyroben na vodní bázi. Nemůže uškodit aplikační hlavici. Užití kontaktního gelu je nezbytné. Ultrazvukové vlny a radiofrekvence se tak mohou na pleť lépe navázat. Nepoužívejte žádné jiné kosmetické přípravky. Aplikace sonogelu je třeba při použití všech tří aplikátorů přístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Při formování postavy ultrazvukovými vlnami nemusíte zásadně měnit svůj jídelníček. Je však třeba zvýšit přísun tekutin v podobě čisté vody. Vyřadit sladké nápoje. Vyhnout byste se měli také mastným těžkým pokrmům. Samotné ošetření ultrazvukem představuje pro organizmus, zejména játra a lymfatický systém zátěž. Pitný režim, strava a přístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe. Trojkombinace, která vám přinese postavu snů!

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Používání přístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe je naprosto (1) bezpečné a bezbolestné. Díky pravidelnému používání přístroje v pohodlí domova dosáhnete (2) vysoké efektivity s viditelnými výsledky. Přístroj má extrémně dlouhou životnost a je (3) opakovaně použitelný. Přístroj budete mít stále při ruce díky stolnímu provedení. Přístroj nabízí pouze (4) moderní technologie používané v estetických salonech. (5) Barevný dotykový displej pro snadné individuální nastavení všech funkcí.

BeautyRelax Bodyface Deluxe

Žádná nepřehledná tlačítka se složitým nastavením. Velký barevný dotykový displej si zamilujete! Intuitivní nastavení všech funkcí a úrovní výkonu. Menu přístroje si osvojíte již během několika použití.

BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax Bodyface Deluxe
BeautyRelax BodyFace Series
BeautyRelax Bodyface Deluxe

Hlavní benefity používání přístroje

 • Redukce jemných mimických vrásek
 • Zvýšení pružnosti kontur obličeje
 • Zpevnění a vypnutí pleti
 • Remodelace kolagenních vláken
 • Zmírnění projevů celulitidy
 • Potlačení strií a jemných jizviček
 • Redukce tukové tkáně na vybraných tělesných partií
 • Zcela neinvazivní charakter ošetření
 • Bezpečné, bezbolestné používání
 • Bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů

Vlastnosti přístroje

 • Stolní provedení
 • Kvalitní zpracování všech komponentů
 • Vysoká užitná hodnota
 • Extrémně dlouhá životnost přístroje
 • Možnost dávkování výkonu jednotlivých technologií
 • Barevný dotykový displej
 • Určeno pro domácí i komerční využití

Technické parametry

 • Frekvence ultrazvuku: 40Khz
 • Frekvence radiofrekvence: 5Mhz
 • Dotykový barevný displej: ano
 • Rozměry: 40x20x30cm
 • Hmotnost: 5kg

Dotaz k produktu BeautyRelax Bodyface Deluxe