O značce

BeautyRelax je ryze česká obchodní značka založena v roce 2010. Zahrnuje produkty z oblasti zdraví a krásy. Moderní technologie pronikají do všech oborů a péče o tělo není výjimkou. Infračervené světlo, fotonové světlo, ultrazvukové vlny, kladné a záporné ionty, vysokofrekvenční vibrace nebo elektrické pulzy.

Krátký výčet funkcí, kterými můžete řešit zcela konkrétní zdravotní potíže. Neinvazivně, bezbolestně, šetrně ale zároveň efektivně. Produkty BeautyRelax splňují veškeré evropské normy, které jsou na přístroje tohoto typu kladeny. Garantujeme bezpečnost a maximální účinnost.

Proč investovat do drahých návštěv masážních, kosmetických a terapeutických studií? Produkty BeautyRelax budete používat v pohodlí domova. Kdykoliv potřebujete. Naše hlavní myšlenka je přinášet řešení pro zlepšení vašeho zdravotního stavu a duševní pohody. Neztrácejte čas a nechte se hýčkat produkty značky BeautyRelax ještě dnes!

R

Bolí vás krční páteř?

R

Máte problémy s bolestí zad?

R

Cítíte, že jsou vaše nohy jako z betonu?

R

Trápí vás povislá kůže a celulitida?

R

Chcete pečovat o své ruce a nohy jako profesionál?

R

Jsou vaše svaly unavené?

R

Potřebujete znát informace o vašem krevním tlaku?

R

Toužíte po plochém bříšku bez zbytečného tuku navíc?

R

Objevují se na vašem obličeji známky stárnutí v podobě vrásek?

R

Vykazuje vaše pleť známky únavy a ztráty pružnosti?

R

Trpíte na tmavé kruhy pod očima?

R

Rádi byste zvýšili účinnost krémů, masek a sér?

Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu z otázek ANO, prohlédněte si aktuální nabídku značky BeautyRelax a najdete účinné řešení!