FRAKČNÍ RESURFACING FMR: omlazení budoucnosti bez kompromisů!

Vrásky, povislá kůže, ztráta kontur obličeje. Průvodní jevy, které bohužel v průběhu života dříve či později postihnou každého z nás. Rychlost výskytu závisí na řadě faktorů – geny, péče o pleť, životospráva a celkově životní styl a tempo. Existují tedy alternativní možnosti, než si objednat zákrok u plastického chirurga?    

V oblasti kosmetického ošetření můžeme vybírat z širokého spektra služeb. Od základního ošetření v průměrně vybaveném kosmetickém salonu až po profesionální estetická studia, kde samotné ošetření provádí lékař – dermatolog.    

Kosmetička versus dermatolog

Úkony ošetření pleti kosmetičkou a dermatologem mohou být podobné a dokonce i stejné. Mohou používat například i stejné pracovní oblečení a ochranné pomůcky. Platí však důležitá zásada, přes kterou „nejede vlak“ – invazivní ošetření může provádět výhradně dermatolog (mechanické proniknutí pod horní vrstvu kůže). Bez náležitého vzdělání nelze provádět invazivní zákroky (tzv. pod kůži). A zde dochází k lámání chleba. Neinvazivní a invazivní ošetření se liší nejen dosažitelnými výsledky, ale i cenou.    

Kosmetický salon versus ošetření doma

My se však zaměříme na přístrojové vybavení kosmetických salonů. Kosmetické přístroje pro domácí použití vychází právě z technologií, které jsou používány pro komerční účely. Není žádný problém zaplatit si hodinové ošetření za pár stokorun pomocí přístroje využívající radiofrekvenci, ultrazvukové vlny nebo galvanický proud. Jedná se o technologie, které pracují výhradně neinvazivně. Víceméně je možné dosáhnout krátkodobého efektu. Zásadním nepohodlím je fakt, že ošetření musíte podstupovat pravidelně stále dokola, aby vydržel vysněný omlazující efekt dlouhodobě. A to už výrazně provětrá vaši peněženku.    

Účinná technologie v domácích podmínkách?!

Dosáhnout omlazení pleti doma? Nesmysl! Takto by zřejmě vypadal výsledek průzkumu mezi majitelkami kosmetických salonů, pokud bychom chtěli znát jejich názor na kosmetické přístroje pro osobní použití. Ostatně. Automechanik vám také nebude radit, jak si můžete auto opravit sami doma v garáži. Určitý rezervovaný přístup na kosmetické přístroje je do jisté míry namístě. Ne všechny dosahují reálně takového výkonu a kvalit, aby byly vůbec schopné s unavenou a ochablou pletí cokoliv udělat.    

Fractional Multipolar Radiofrequency

Co kdyby existovala skutečně funkční technologie na profesionální úrovni, kterou byste mohli požívat doma. Zdá se vám to nereálné? Fractional Multipolar Radiofrequency vás přesvědčí, že je to možné! FMR – tři písmena charakterizující technologii, která od základu mění dosavadní náhled na účinnost kosmetických přístrojů na omlazení pleti. V doslovném překladu se jedná o Frakční Multipolární Radiofrekvenci. Jedná se o naprosto geniální dotažení radiofrekvence k dokonalosti.

Bipolární versus multipolární

Nebo také minulost versus budoucnost. 144 je násobně více jak 2. Mezi bipolární a multipolární radiofrekvencí je propastný rozdíl. Aby bylo možné povislou pleť napnout, menší či větší vrásky vyhladit, je nezbytné stimulovat kolagenová a elastická vlákna. Právě ty mají zásadní vliv na pružnost pokožky a její mladistvý vzhled. Pro tento účel se velice dobře osvědčila radiofrekvence. Hlavní princip radiofrekvence spočívá ve vytvoření energie, která má zcela přesně specifickou frekvenci a výkon. Tato energie je následně předána do vrstvy dermis. Takto dodaná energie následně aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Doposud byla radiofrekvence generována pouze ze dvou zdrojů (bipolárně). Oproti tomu multipolární radiofrekvence působí hned z několika zdrojů najednou a to střídavě mezi sebou v maticovém uspořádání. Tento výrazný rozdíl představuje ohromný posun v účinnosti redukce vrásek.

Frakční skin resurfacing

Kosmetický přístroj FMR s technologií fračního skin resurfacingu disponuje 144 elektrodami (tzv. piny) na aplikační hlavici. Aplikátor ve vybraných lokalitách dodá do podkožní vrstvy radiofrekvenční energii s optimálně zvoleným výkonem a vhodnou intenzitou „shotů“ (časová charakteristika mezi pulzem a prodlevou). Elektrické pole, které vytváří 144 elektrod, je schopné se změnit během sekundy až 86100000 krát. Přenos energie je zprostředkován sadou elektrod, uspořádaných do maticové sestavy. Průměrná délka ošetření se odvíjí v závislosti na velikosti ošetřované plochy. 

Samotné ošetření je naprosto snadné a intuitivní. Probíhá formou „razítkování“ obličeje. Díky tomu můžete ošetřit kompletně celou oblast obličeje bez vynechání volných mezer. Multipolární radiofrekvence se spustí automaticky při kontaktu hlavice s pletí.  

Co můžete očekávat:

 • efekt celkového omlazení
 • redukci vrásek
 • zmenšení pórů
 • vyrovnání jizviček
 • náprava vzhledu v důsledku akné
 • vypnutí povislé kůže
 • zvýraznění charakteristických kontur

Hlavní výhody:

 • pohodlná, rychlá, bezbolestná a bezzátěžová aplikace
 • vhodná pro všechny typy pleti (pro ženy i pro muže)
 • bez nežádoucích trvalých změn pigmentace pleti
 • bez jakýchkoliv vedlejších negativních účinků
 • ihned po proceduře možnost použití kosmetických přípravků
 • okamžitě viditelný efekt
 • bez omezení pokračovat v jakýchkoliv aktivitách

Přístroje značky BeautyRelax s technologií FMR

BeautyRelax Multicare

BeautyRelax Multicare

Spokojte se pouze s tím nejlepším! BeautyRelax Multicare patří mezi absolutní špičku v oblasti kosmetických přístrojů pro rutinní péči o pleť. Nabízí pouze moderní technologie používané profesionály v estetických salonech. Na vaši pleť bude působit až 6 různých...

BeautyRelax Multicare

BeautyRelax Multicare

Spokojte se pouze s tím nejlepším! BeautyRelax Multicare patří mezi absolutní špičku v oblasti kosmetických přístrojů pro rutinní péči o pleť. Nabízí pouze moderní technologie používané profesionály v estetických salonech. Na vaši pleť bude působit až 6 různých...