možnosti ošetření pleti

Rovnováha tvorby pigmentu

Poruchy tvorby pigmentu bývají důsledkem celé řady onemocnění. Na pokožce se jedná o projevy nadměrné nebo nedostatečné tvorby kožního barviva (melaninu) kožními buňkami (melanocyty). Nevyváženost tvorby pigmentu má odborný název dyschromie.

t

problém

Nejčastější problém v dermatologii v souvislosti s tvorbou pigmentu je hyperpigmentace. Výsledkem jsou neestetické skvrny tmavšího barvy, které se od sebe mohou lišit odstínem a velikostí.

r

řešení

Je třeba zvolit takovou technologii, která je schopna působit až na úroveň kožních buněk a poruchou pigmentace. Zesvětlení pigmentových skvrn se schopností potlačovat vznik budoucích barevných nesrovnalostí. Cílem je sjednocení barevného tonusu pleti a potlačení barevných rozdílů pokožky.

řešení pro sjednocení barevného tonusu pleti

Zaměřte se na následující technologie

Barevný tonus pleti lze ovlivnit nejen světelnou terapií, ale také jemným mechanickým obroušením pleti diamantovou abrazí pleti. Pleťová rejuvenace nastartuje růst nových, zdravých kožních buněk, odolné vůči vnějším vlivům. Zjistěte o těchto způsobech ošetření více!

Světlo je zjednodušeně viditelná část elektromagnetického záření různé frekvence. Dosahuje různých vlnových délek v intervalu 390 až 760nm (nanometrů). Lidské oko je schopné vnímat světlo o vlnových délkách v rozsahu od 400 do 800nm. Při fotonové terapii proniká světlo do těla jako proud energie ve formě fotonů. Je vědecky prokázáno, že různé vlnové délky světla mají za následek specifické účinky při péči o pleť. Studie ověřily reálný pozitivní terapeutický přínos pro živé tkáně a organismy na buněčné úrovni.

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže. Vakuové sání veškeré tyto nečistoty a staré zbytky pleti nasaje. Výsledkem je na dotyk hladká, zdravě vyhlížející pleť. Aplikace je neinvazivní, bezbolestná a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi budete v klidu a pohodě používat doma.

beautyrelax eyepen

beautyrelax br-1030

beautyrelax br-1040

beautyrelax br-1070

přístroje beautyrelax mají široké spektrum využití

Objevujte všechny možnosti pro vaši pleť  

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

moderní technologie pro celou řadu problémů 

Dosažitelné výsledky ověřené praxí  

antibakteriální účinek pleti
rovnováha tvorby pigmentu
hloubkový peeling pleti
mechanická masáž pokožky
důkladné vyčištění pleti
napomáhá zpomalovat stárnutí
odstranění odumřelých buněk
podpora krevního oběhu
podpora tvorby kolagenu
potlačení projevů aknózní pleti
potlačení projevů celulitidy
potlačení strií a jemných jizviček
potlačení tmavých kruhů pod očima
prevence tvorby černých teček
přirozená detoxikace organismu
redukce jemných mimických vrásek
stimulace lymfatického systému
udržení přirozené vlhkosti
uvolnění kožních pórů
vyrovnání barevného tonusu pokožky
zmenšení kožních pórů
zvýšení elasticity pleti
zvýšení pružnosti kontur obličeje
zvýšení vstřebávání krémů a sér