technologie ošetření pleti

diamantová mikrodermabraze

diamantová mikrodermabraze

Profesionální hloubkové čištění

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže. Vakuové sání veškeré tyto nečistoty a staré zbytky pleti nasaje. Výsledkem je na dotyk hladká, zdravě vyhlížející pleť. Aplikace je neinvazivní, bezbolestná a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi budete v klidu a pohodě používat doma.

Přístroje na diamantovou dermabrazi působí na pleť současně ve dvou fázích. Odumřelé kožní buňky jsou jemně, ale zároveň účinně obroušeny. Následně je pohltí aplikační hlavice díky vakuovému sání (podobně jako vysavač). Částečky kůže jsou zachyceny pomocí filtračního tampónku. Odumřelá kožní rezidua jsou důkladně odstraněna. Ke komfortu ošetření přispívá možnost nastavení intenzity vakuového sání. Sami si můžete zvolit, jakou silou bude aplikační hlavice nečistoty nasávat.

technologie beautyrelax

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

Účinky působení diamantové abraze pleti

uvolnění kožních pórů
potlačení aknózní pleti
podpora krevního oběhu
odstranění odumřelých buněk a nečistot
vyrovnání barevného tonusu pleti
zvýšení elasticity pleti
mechanická masáž pokožky
prevence proti tvorbě černých teček
hloubkový peeling pleti

mikrodermabraze pleti

Postup ošetření krok po kroku

1.Odlíčení

Zbavte pleť makeupu bežným způsobem, jako jste zvyklí. Použijte tampónek s odličovacím krémem nebo micelární vodou.

2.Omytí vodou

Obličej opláchněte vodou. Dbejte zvýšenou pozornost na partie, které chcete ošetřit mikrodermabrazí. Nezapomeňte na oblast pod bradou. 

3.Osušení

Pokožku pečlivě osušte ručníkem. Pokud před ošetřením ponecháte pleť mokrou, částečky vody mohou vniknout do přístroje. 

4.Použití přístroje

Krouživými pohyby postupně obrousíte odumřelou vrstvu pleti. Veškeré nečistoty zároveň odstraní vakuové sání. Optimální délka ošetření 15 až 20 minut. 

5.Očištění přístroje

Na filtračním tapónku v aplikační hlavici ulpí obroušené částečky staré kůže. Aplikační korunku vyčistíte desinfekčním sprejem. Filtrační tampónek zbavte nečistot. Tampónek vyměňte ideálně po každém použití za nový. 

diamantová mikrodermabraze

Zdravá pleť je ta skutečně čistá

Profesionální kosmetický salon u vás doma

Aplikační hlavice má hrubý povrch a při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže. Vakuové sání veškeré tyto nečistoty a staré zbytky pleti nasaje. Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi budete v klidu a pohodě používat doma. Výsledkem je na dotyk hladká, zdravě vyhlížející pleť stejně jako po ošetření v profesionálním salonu!

diamantová mikrodermabraze

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak často používat přístroj na diamantovou abrazi pleti?

Výkon přístroje zajišťuje vysokou efektivitu a intenzitu hloubkového čištění pleti. Pro udržení dlouhotrvající zdravé a čisté pleti je ideální interval jednou až dvakrát do týdne.

Používají přístroje na diamantovou dermabrazi nějaký spotřební materiál?

Mezi brusnou hlavicí a nasávací mechanismem se nachází malý filtrační tampónek válečkovitého tvaru, který zachycuje nečistoty. Pokud je přístroj používaný jednou osobou, může se použít vícekrát. Pakliže přístroj používá více osob, po každém ošetření pleti je nezbytné filtrační tampónek vyměnit.

Kolik stojí ošetření pleti diamantovou abrazí pleti v kosmetickém salonu?

Ceny se výrazně liší podle regionu a délky ošetření. V průměru zaplatíte za jednu proceduru v rozsahu od 400,- do 800,- za 30 minut.

Jaká je optimální délka ošetření?

Pro čištění pleti by se optimální délka měla pohybovat v rosahu od 15 do 30 minut. Záleží, jak pečlivě se budete věnovat všem částem obličeje, popřípadě podbradku či dekoltu.

Představuje ošetření pleti následné omezení?

Po dokončení čištění pleti může pokožka mírně zarudnout. Tento efekt je způsoben stimulací krevního oběhu a lymfatického systému obličeje. Zbarvení v řádově minut opadne a pokožka se dostane do normálu. Ošetření pleti mikrodermabrazí se někdy označuje jako procedura na obědovou pauzu. Společensky vás nebude následně limitovat.

Je čištění pleti tímto způsobem bolestivé?

Přestože je čištění založeno na principu obroušení svrchní vrstvičky odumřelé pokožky, nebudete cítit žádné nepříjemné pocity. Zejména díky vakuovému sání budete čištění pleti vnímat jako příjemnou uvolňující masáž. 

Proč je někdy tento způsob čištění pleti nazýván jako rejuvenace?

Rejuvenace nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

Je přístroj na diamantovou dermabrazi vhodný i pro moji pleť?

Čištění je vhodné pro všechny typy pleti. Omezení se vztahuje pouze na případy, kdy je pleť sazažena výrazným kožním onemocněním. Zvýšenou pozornost při používání musí dbát osoby, které mají na dotyk vysoce citlivou tenkou pleť. 

Zvládnu přístroj obsluhovat v domácím prostředí?

Ovládání přístroje je velice snadné. Součástí balení přístrojů značky BeautyRelax obsahují podrobný návod k obsluze, kde jsou uvedeny všechny potřebné informace. Po nekolika prvních použití budete o svoji pleť pečovat jako profesionál!

Mám jiný dotaz

beautyrelax kosmetické přístroje

Funkce dermabraze pleti

Beautyrelax br-1070

Jste připravena omezit používání make-upu? Objevte své skutečné já! Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi vám přináší ošetření pleti profesionální technologií přímo k vám domů! Aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná. Celková doba ošetření trvá pouhých pár minut!

 

Specifikace

  • dva módy ošetření: AUTO, MANUAL
  • možnost nastavení úrovně podtlaku (1,2,3)
  • podsvícený displej
  • indikace stavu baterie

profesionální péče beautyrelax

Kompletní přehled technologií

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon…

ULTRAZVUK

Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu…

GALVANICKÝ PROUD

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji… 

FOTONOVÁ TERAPIE

Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory…

TEPELNÁ TERAPIE

Působení tepla nebo chladu na pleť má specifické účinky. Základ tvoří zdroj tepla nebo chladu, který se přiloží na pokožku. Během několika okamžiků dojde na povrchu pokožky ke změně teploty. Pokud má přístroj obě funkce, změna z tepla na chlad a naopak proběhne během několika vteřin…

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže…

LIFTING ELEKTRICKÝMI PULZY EMS

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje…

SOFT LASER

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace…

VIBRACE

Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku. Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám…

MECHANICKÁ MASÁŽ

Kosmetické přístroje s funkcí mechanické vibrační masáže se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a fungování lymfatického systému…