technologie ošetření pleti

galvanický proud

galvanický proud

„Vyžehlete“ svoji pleť k dokonalosti

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí.

Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji. Kladná a záporná ionizace má odlišné účinky na pleť. Pro kosmetický přístroj s galvanickým proudem se spíše používá termín galvanická „žehlička“.

Galvanický proud

Galvanický proud mA (miliampér) pracuje ve specifickém napětí V (Volt).

technologie beautyrelax

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

ŽÁDNÁ KOUZLA ANI ČÁRY

Důkladné ošetření ve dvou fázích

Důkladné vyčištění pleti

Kladná ionizace vytáhne záporně nabité nečistoty jako magnet. Zažijete skutečně čistou pleť jako nikdy předtím. Pouze čistá pleť je ta zdravá!

Hloubkové vyživení pleti

Galvanický proud penetruje výživové látky z kosmetických sér hluboko do pokožky. Je zabráněno vyschnutí na povrchu. Absolutní turboefekt pro vaše kosmetické přípravky!

zvětšený průřez vrstvami pokožky

Kladná ionizace pro hloubkové čištění

Nečistota je nabita negativním nábojem. Aplikační hlavice vytváří naopak kladné ionty, které přitahují nečistoty jako magnet a vytahují na povrch, kde ji lze snadno odstranit. Nečistota se zachycuje nejen na povrchu pokožky, ale hluboko v pórech.

zvětšený průřez vrstvami pokožky

Záporná ionizace jako turbo pro vaše krémy

Aplikační hlavice generuje velké množství záporných iontů, které jsou navázány na kladné ionty v kožních buňkách. Vytvoří se tak optimální cesta, aby se živiny z krémů dostaly co nejhlouběji do pokožky. Při běžné aplikaci krému většinu absorbuje svrchní vrstva pokožky (epidermis). Zbytek bez jakéhokoliv dalšího využití vyschne bez užitku.

galvanický proud – modely beautyrelax

Oblíbené modely pro oční okolí

galvanický proud – modely beautyrelax

Oblíbené modely pro obličej a dekolt

galvanický proud – modely beautyrelax

Galvanická žehlička + ultrazvuková špachtle

kontaktní sonogel

Proč je důležité ho používat?

Vodivost

Sonogel napomáhá svým složením zvlhčit pleť. Tím dochází ke snížení odporu a lepší propustnosti galvanického proudu do vrstvy dermis.

Hydratace

Hlavní podstatou sonogelu je vodní báze. Díky tomu dochází k přirozeným způsobem ke zvlhčení. Vaše pleť je tak během ošetření dostatečně hydratovaná.

Ochrana

Zlepšením propustnosti galvanického proudu zabraňuje poškození svrchní části pokožky. Povrch kůže je tak bezpečně chráněn po celou délku ošetření.

Kde se vzal pojem galvanická žehlička?

Hlavice evokuje spojitost se spodní stranou žehličky.

galvanický proud

Nejčastější otázky a odpovědi

JAK ČASTO POUŽÍVAT PŘÍSTROJ S FUNKCÍ GALVANICKÉHO PROUDU?

Intenzita ošetření záleží na možnosti nastavení funkcí kosmetického přístroje. V režimu čištění pleti nebo výživy kosmetickými krémy je ideální četnost dvakrát až třikrát do týdne. V režimu liftingu pleti, kdy je zvýšený výkon proudu, je optimální ošetření jednou za týden. Vrstva dermis potřebuje určitý čas pro autonomní proces regenerace, která byla nastartována předanou energií galvanického proudu.

PRO JAKÉ TĚLESNÉ PARTIE JE PŘÍSTROJ S GALVANICKÝM PROUDEM URČEN?

Výhradně pro obličej a dekolt. V praxi se na jiné části těla nepoužívá.

POUŽÍVAJÍ PŘÍSTROJE S FUNKCÍ GALVANICKÉHO PROUDU NĚJAKÝ SPOTŘEBNÍ MATERIÁL?

V režimu liftingu pleti je nezbytné použití tenké vrstvičky čirého sonogelu. V lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb stojí kolem sta korun.

KOLIK STOJÍ OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU V KOSMETICKÉM SALONU?

Ceny se výrazně liší podle regionu a délky ošetření. V průměru zaplatíte za jednu proceduru v rozsahu od 600,- až do 1500,- za 20 minut.

JAKÁ JE OPTIMÁLNÍ DÉLKA OŠETŘENÍ?

Samotné ošetření galvanickým proudem se pohybuje kolem 15 až 20 minut. Záleží na velikosti ošetřované partie.

PŘEDSTAVUJE OŠETŘENÍ PLETI NÁSLEDNÉ OMEZENÍ?

Galvanický proud nezanechává na pleti žádné nežádoucí zbarvení či jiné negativní projevy. Ještě na týž den si můžete bez problémů naplánovat společenské aktivity.

CO BUDU PŘI OŠETŘENÍ GALVANICKÝM PROUDEM VNÍMAT?

Budete cítit jemné mravenčení, které by nemělo přesahovat hranici nesnesitelnosti. Intenzita mravenčení záleží na režimu, který na přístroji zvolíte.

JE GALVANICKÝ PROUD VHODNÝ I PRO MOJI PLEŤ?

Použití je vhodné pro všechny typy pleti. Výjimku tvoří probíhající zevní kožní onemocnění (např. ekzém, vyrážka, lupénka).

ZVLÁDNU PŘÍSTROJ OBSLUHOVAT V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ?

Kosmetické přístroje s funkcí galvanického proudu jsou neinvazivního charakteru. Neinvazivní používání je základní předpoklad pro používání přístroje v domácích podmínkách běžným uživatelem. Ovládání přístroje nevyžaduje dohled erudovaného školeného pracovníka z oblasti zdravotnictví nebo kosmetické estetiky. Je však třeba věnovat zvýšenou pozornost návodu k obsluze, abyste si během používání pleť neporanili.

PROČ SE PŘÍSTROJŮM S GALVANICKÝM PROUDEM ŘÍKÁ GALVANICKÁ ŽEHLIČKA?

Aplikační hlavice kosmetického přístroje může lehce evokovat spodní stranu žehličky. Stejné je to se způsobem ošetření pleti. Použití přístroje vypadá, jako byste pleť žehlili. Žádnou další spojitost skutečně netřeba hledat 🙂

MAJÍ PŘÍSTROJE S GALVANICKÝM PROUDEM NĚJAKÉ DALŠÍ FUNKCE?

Ano. Základní modely nabízí např. jen vibrační masáž a funkci záporně nabité ionizace pro lepší penetraci kosmetických přípravků do pleti. Dražší modely nabízí například i fotonovou terapii, která je pro pravidelné ošetření pleti velice prospěšná. Obecně platí, čím dražší přístroj, tím větší variabilitu nastavení nabízí.

profesionální péče beautyrelax

Kompletní přehled technologií

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon…

ULTRAZVUK

Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu…

GALVANICKÝ PROUD

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji… 

FOTONOVÁ TERAPIE

Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory…

TEPELNÁ TERAPIE

Působení tepla nebo chladu na pleť má specifické účinky. Základ tvoří zdroj tepla nebo chladu, který se přiloží na pokožku. Během několika okamžiků dojde na povrchu pokožky ke změně teploty. Pokud má přístroj obě funkce, změna z tepla na chlad a naopak proběhne během několika vteřin…

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže…

LIFTING ELEKTRICKÝMI PULZY EMS

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje…

SOFT LASER

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace…

VIBRACE

Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku. Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám…

MECHANICKÁ MASÁŽ

Kosmetické přístroje s funkcí mechanické vibrační masáže se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a fungování lymfatického systému…