technologie ošetření pleti

ultrazvuk

ultrazvuk

Univerzální specialista pro vaši pleť

Ultrazvuk je technologie, která má díky svým vlastnostem univerzální použití. Můžete se s ním setkat ve zdravotnictví, stomatologii, estetické medicíně nebo například v lehkém průmyslu. Ultrazvuk je schopen očistit roky zarezlé ocelové trubky, ale zároveň velmi jemně a šetrně očistit plak z našich zubů. Vyžití se liší podle frekvence ultrazvukových vln. Základ tvoří generátor ultrazvukových vln, které působí na konkrétní předměty o různém výkonu a frekvenci. Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny.

ultrazvukové vlny

Frekvence ultrazvukových vln lze definovat jednotkou Hertz (Hz).

Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur.

Přístroje na ošetření těla pomocí ultrazvuku generuje prostřednictvím aplikační hlavice ultrazvukové vlny ve frekvenčním rozsahu od 1Mhz do 3Mhz, které pronikají do podkoží. Tkáně následně absorbují tuto ultrazvukovou energii. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Ultrazvuková kavitace je bezbolestná, neinvazivní, šetrná, účinná a hlavně trvalá metoda pro odstranění tukové tkáně, redukci celulitidy a vyhlazení pokožky.

technologie beautyrelax

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

estetický přístroj místo skalpelu

Ošetření obličeje: režim neinvazivního liftingu

Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje ultrazvukové vlny o specifické frekvenci. Vlny pronikají do vrstvy dermis, kde přirozeným způsobem aktivují remodelaci kolagenních a elastických vláken. Dochází k neinvazivnímu estetickému liftingu. Nastartujte svoji unavenou pleť. Dodejte jí tolik potřebnou energii. Bez použití skalpelu!

ultrazvuková špachtle

Ošetření obličeje: režim hloubkového čištění pleti

Ultrazvukové vlny jsou schopné působit na pokožku hloubkově do všech pórů. Kromě toho je pokožka příjemně masírována, což přispívá ke zlepšení krevního oběhu. Pleť je hladká, jemná a působí mladistvým vzhledem. Hloubkové čištění pleti působí významně jako prevence proti vzniku akné!

estetický přístroj na formování postavy

Ošetření těla: ultrazvuková kavitace cílí na podkožní tuk!

Aplikační hlavice generuje vysokofrekvenční ultrazvukové vlny, které pronikají do podkoží s frekvencí 300 000 kmitů za sekundu. Tkáně následně absorbují takto generovanou energii. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Ultrazvuková kavitace je bezbolestná, neinvazivní, šetrná, účinná a hlavně trvalá metoda pro redukci tuku na nejvíce problematických partií.

kontaktní sonogel

Proč je důležité ho používat?

Vodivost

Sonogel napomáhá svým složením zvlhčit pleť. Tím dochází ke snížení odporu a lepší propustnosti ultrazvukových vln do vrstvy dermis.

Hydratace

Hlavní podstatou sonogelu je vodní báze. Díky tomu dochází k přirozeným způsobem ke zvlhčení. Vaše pleť je tak během ošetření dostatečně hydratovaná.

Ochrana

Zlepšením propustnosti ultrazvukových vln zabraňuje poškození svrchní části pokožky. Povrch kůže je tak bezpečně chráněn po celou délku ošetření.

skutečné účinky ultrazvuku jsou ověřený praxí

Reálné výsledky bez invazivního chirurgického zákroku!

Používání estetických přístrojů s ultrazvukovými vlnami neslibuje žádné nereálné zázraky! Příznivé účinky jsou podloženy nejen vědeckými studiemi, ale zejména praxí. Tisíce žen již objevili progresivní účinky na ošetření obličeje nebo formování těla. Pleť získá ztracenou pružnost, pevnost a elasticitu.

Výchozí stav pleti

  • Pleť je povadlá.
  • Působí unaveným dojmem.
  • Vykazuje známky stárnutí.

Dosažitelné výsledky

  • Nastartování procesů ve vrstvě dermis.
  • Remodelace kolagenových vláken a elastinu.
  • Vyhlazení povislých a deformovaných kontur.

Kosmetický přístroj se stane neodmyslitelnou součástí vaší rutinní péče o pleť!

Kosmetické krémy, masky, emulze, olejíčky, nebo séra představují neodmyslitelnou součást naší denní rutiny v péči o pleť. Naneštěstí obsahují účinné látky pouze stopové množství. Reklama na nás útočí ze všech stran a slibuje nám zázraky na počkání. Tak proč to nezkusit? Je těžké nepodlehnout… Kosmetický přístroj vám nabídne vysoký standard v péči o pleť bez kompromisů! 

Neinvazivní.

Bezbolestné.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Ošetření je časově nenáročné.

Bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Kvalita zpracování zajišťuje stabilní výkon.

Opakovaně použitelný bez dalších vícenákladů.

Krůček po krůčku se můžete dopracovat k požadovaným výsledkům.

Odbourávání podkožního tuku

Hloubkové čištění pleti

Neinvazivní lifting pleti

Na co se nás zákazníci nejčastěji ptají?

Jsme vám k dispozici na telefonu nebo emailu. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Připravili jsme pro zajímavost reakce na nejčastější otázky, které k nám chodí. Třeba v nich najdete odpověď právě na vaši otázku.

JAK POZNÁM, KTERÝ KOSMETICKÝ PŘÍSTROJ S ULTRAZVUKEM JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Nejprve je třeba položit si otázku, pro jaký účel mám v plánu přístroj používat. Účel použití se odvíjí od frekvence ultrazvukových vln, které přístroj generuje. Pro dosažení co nejlepšího účinku hloubkového čištění pleti, hledejte přístroj s ultrazvukem 2MHz. Pro lifting pleti a zvýšení její pružnosti je optimální frekvence 3MHz. Přístroje na formování postavy mají výchozí nastavení frekvence ultrazvukových vln 1MHz.

JAK ČASTO POUŽÍVAT PŘÍSTROJ S FUNKCÍ ULTRAZVUKU?

V režimu hloubkového čištění pleti můžete přístroj bez problémů používat každý den. Při ošetření obličeje za účelem liftingu nebo těla pro stimulaci podkožní tukové tkáně, intenzita by se měla pohybovat v rozsahu dvakrát týdně s odstupem dvou dnů.

PRO JAKÉ TĚLESNÉ PARTIE JE PŘÍSTROJ S ULTRAZVUKEM URČEN?

Ošetření ultrazvukem je vhodné pro ošetření obličeje i těla. Záleží vždy na specifické frekvenci. Tuto informaci najdete v souhrnu technických parametrů produktu.

POUŽÍVAJÍ PŘÍSTROJE S FUNKCÍ ULTRAZVUKU NĚJAKÝ SPOTŘEBNÍ MATERIÁL?

Vždy je nezbytné použití tenké vrstvičky čirého sonogelu. V lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb stojí kolem sta korun. Sonogel významně zvyšuje vodivost pleti a zároveň ji chrání.

KOLIK STOJÍ OŠETŘENÍ ULTRAZVUKEM V KOSMETICKÉM SALONU?

Ceny se výrazně liší podle regionu a délky ošetření. V průměru zaplatíte za jednu proceduru v rozsahu od 600,- až do 1500,- za 20 minut. Cenu ovlivňuje samozřejmě plocha pokožky, na kterou se ošetření vztahuje.

PŘEDSTAVUJE OŠETŘENÍ PLETI NÁSLEDNÉ OMEZENÍ?

Ultrazvuk nezanechává na pleti žádné nežádoucí zbarvení či jiné negativní projevy. Ještě na týž den si můžete bez problémů naplánovat společenské aktivity.

CO BUDU PŘI OŠETŘENÍ ULTRAZVUKOVÝMI VLNAMI VNÍMAT?

Můžete cítit jemné mechanické brnění, které by nemělo přesahovat hranici nesnesitelnosti. Intenzita mravenčení záleží na režimu, který na přístroji zvolíte. Citlivější uživatelé mohou slyšet jemné pískání v uších. Opět nejde stav výrazně nesnesitelný.

JE ULTRAZVUK VHODNÝ I PRO MOJI PLEŤ?

Použití je vhodné pro všechny typy pleti. Výjimku tvoří probíhající zevní kožní onemocnění (např. ekzém, vyrážka, lupénka). Pokud si nejste jisti, konzultujte případné pořízení a používání přístroje se svým praktickým lékařem.

ZVLÁDNU PŘÍSTROJ OBSLUHOVAT V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ?

Ano. Opět záleží na účelu použití. Přístroje určené výhradně pro čištění pleti obvykle nabízí pouze ultrazvuk. Přístroje pro neinvazivní lifting pleti bývají doplnění o funkce vibrace nebo fotonové terapie. Přístroje na formování postavy mohou být doplněny o infračervené teplo nebo elektrickou pulzní stimulaci EMS.

PROČ SE PŘÍSTROJI NA ČIŠTĚNÍ PLETI ŘÍKÁ ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE?

Aplikační hlavice kosmetického přístroje na čištění pleti připomíná vzhledem i barvou klasickou zednickou špachtli. Jde spíše o familiární označení. Vzájemná praktická spojitost s oběma předměty je samozřejmě nulová.

MAJÍ PŘÍSTROJE S ULTRAZVKEM NĚJAKÉ DALŠÍ FUNKCE?

Ano. Opět záleží na účelu použití. Přístroje určené výhradně pro čištění pleti obvykle nabízí pouze ultrazvuk. Přístroje pro neinvazivní lifting pleti bývají doplnění o funkce vibrace nebo fotonové terapie. Přístroje na formování postavy mohou být doplněny o infračervené teplo nebo elektrickou pulzní stimulaci EMS.

Mám jiný dotaz

profesionální péče beautyrelax

Kompletní přehled technologií

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon…

ULTRAZVUK

Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu…

GALVANICKÝ PROUD

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji… 

FOTONOVÁ TERAPIE

Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory…

TEPELNÁ TERAPIE

Působení tepla nebo chladu na pleť má specifické účinky. Základ tvoří zdroj tepla nebo chladu, který se přiloží na pokožku. Během několika okamžiků dojde na povrchu pokožky ke změně teploty. Pokud má přístroj obě funkce, změna z tepla na chlad a naopak proběhne během několika vteřin…

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže…

LIFTING ELEKTRICKÝMI PULZY EMS

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje…

SOFT LASER

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace…

VIBRACE

Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku. Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám…

MECHANICKÁ MASÁŽ

Kosmetické přístroje s funkcí mechanické vibrační masáže se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a fungování lymfatického systému…