technologie ošetření pleti

vibrace

vibrace

I obličej má svůj lymfatický systém

Správná funkce lymfatického systému platí nejen pro tělesné končetiny, ale také pro náš obličej. Pokud máme lymfu a krevní oběh v pořádku, odvod nečistot z krve probíhá násobně lepším způsobem. Zlepšení krevního oběhu = stimulace lymfatického systému = lepší odvod nečistot a škodlivin z těla = krásná a zdravá pleť. Jednoduchá rovnice, která platí nejen pro obličej, ale pro celé naše tělo. Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku.

vibrace

Základní jednotkou vibrací je frekvence, která udává počet kmitů za sekundu (pulzy/sek).

Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám. Mechanická vibrační masáž má vhodně zvolenou intenzitu, aby se dostala do správných vrstev pokožky, ale zároveň po cestě mechanicky nepoškodila okolní jemné vlásečnicové žilky a kapiláry.

technologie beautyrelax

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

Účinky působení jemné vibrační masáže

uvolnění kožních pórů
zvýšení schopnosti vstřebat krémy a séra
podpora krevního oběhu obličeje
stimulace lymfatického systému obličeje
mechanická masáž pokožky
podpora přirozené detoxikace pleti

vibrace

Pečujte o pleť profesionálně

Lymfatický systém má pouze zdravá pleť!

Pojem lymfatický systém se používá nejčastěji v souvislosti se službami masážních salonů. Nabízí jak ruční, tak i přístrojovou masáž pro rozproudění lymfy končetin. Je však důležité zmínit, že lymfatický systém je protkán celým naším tělem. Zásobuje buňky kyslíkem. Funguje souběžně s krevním cévním systémem. Krásná a zdravá pleť se proto bez správně fungujícího lymfatického systému neobejde. Přístroje s vibrační masážní můžete používat každý den. Používání se stane vaší neodmyslitelnou běžnou rutinou v kombinaci s vaší oblíbenou kosmetikou.

Účinná čistička těla

Lymfatický systém se někdy nazývá jako tělesná čistička. Lymfatické uzliny zastupují funkci filtru. Pokud lymfatický systém nefunguje, hromadí se v těle odpad, který zanáší cévy. Tento stav může vést až např. ke vzniku otoků.

Optimální výkon vibrací

Aplikační hlavice kosmetického přístroje kmitá ve vysoké frekvenci. Tyto kmity se přenáší do celé vrstvy epidermis a dermis. Dochází k násobnému zlepšení krevního oběhu. Látková výměna se urychlí a obličej má možnost rychleji se zbavit.

1. fáze

Aplikační hlavice kosmetického přístroje při kontaktu s pletí generuje vibrace s vysokou frekvencí kmitů.

2. fáze

Vibrace jemně ale s velkou účinností stimulují cévy a jemné krevní vlásečnice. To vše bez toho, aniž by byly poškozeny.

3. fáze

Ke zlepšení krevního oběhu dochází téměř ihned. Rozproudění lymfy a krevního oběhu má pro náš obličej zdraví prospěšné účinky.

vibrační masáž

Fungující krevní oběh je základ

softlaser

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak přístroj s vibrační masáží používat?

Je to jednoduché. Kosmetický přístroj může mít pouze funkci vibrací nebo může nabídnout další technologie. Tak či tak, režim vibrací se používá velice snadno. Můžete používat na odlíčené pleti jen tak na sucho. Nejčastěji se však používá v kombinaci s vyživujícími krémy nebo hydratačními gely.

Může krém aplikační hlavici poškodit?

Aplikační hlavice kosmetického přístroje bývá obvykle vyrobena z ušlechtilé nerez oceli. Vmasírování krému pomocí přístroje je mnohem účinnější. Vždy však dbejte na správnou údržbu po každém ošetření. Aplikační hlavici důkladně osušte suchým hadříkem.

Jaká je optimální délka ošetření?

Není striktně stanoveno. Použijte tak, aby byl krém vmasírován po celé ploše obličeje. Délka by však neměla přesahovat více než 20 minut.

Může přístroj používat více osob?

Kosmetický přístroj s vibrační masáží bývá obvykle určen pro jednu osobu. Pokud přístroj používá více lidí, je třeba věnovat zvýšenou pozornost desinfekci aplikátoru. Ideální je sprej na alkoholové bázi, který zlikviduje veškeré bakterie.

Jaké může mít funkce vibrace další nastavení?

U některých modelů zapnete vibraci aplikační hlavice stiskem tlačítka. Jiné aktivují vibrace automaticky při kontaktu s pletí. Vždy si pečlivě prostudujte návod k obsluze.

Mám jiný dotaz

beautyrelax kosmetické přístroje

Funkce galvanického proudu

Beautyrelax BR-565

Ionizační kosmetický přístroj BR-565 obnovuje mladistvý vhled vaší pleti. Je určen pro všechny, kteří chtějí dosáhnout vyšší úrovně péče pro krásnou a zářivou pleť. Násobně zlepšuje vstřebávání výživových látek z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky. Vytěžte ze své kosmetiky maximum!

 

Specifikace

 • barvy: bílá nebo růžová
 • automatické spuštění při kontaktu s pletí
 • vyměnitelná baterie 1ks typu AAA
 • ergonomické provedení
 • výška 13cm

BEAUTYRELAX BR-1090

Ionizační kosmetický přístroj BR-1090 kombinuje dvě technologie – ionizaci a intenzivní vysokofrekvenční masáž. Násobně zlepšuje vstřebávání výživových látek z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky. Kosmetický přístroj BeautyRelax obnovuje mladistvý vhled vaší pleti. Dosáhnete vyšší úrovně péče pro krásnou a zářivou pleť!

 

Specifikace

 • automatické spuštění při kontaktu s pletí
 • vyměnitelná baterie 1ks typu AAA
 • ergonomické provedení

BeautyRelax BioLifter

Kosmetický přístroj BeautyRelax BioLifter využívá moderní technologie pro účinné ošetření vaší pleti. Pracuje na principu nízko-frekvenční pulzní terapie, které působí přímo na ochablé obličejové svaly. Objevte budoucnost přístrojové péče o pleť již nyní!

 

Specifikace

 • aplikátory z titanu
 • podsvícený LCD displej
 • ergonomický tvar přístroje
 • 5 stupňů nastavení intenzity

Beautyrelax br-1150

Každé ošetření v kosmetickém studiu stojí stovky až tisíce korun. Kosmetický přístroj BeautyRelax ošetří vaši pleť hned čtyřikrát. Nechte svoji pleť hýčkat jako filmová hvězda z Hollywoodu! Nechybí režim galvanického proudu s možností nastavení kladné nebo záporné ionizace.

 

Specifikace

 • dvě barvy: červená a bílá
 • vestavěná nabíjecí baterie
 • podsvícený LCD displej
 • snadné nabíjení pomocí adaptéru
 • bezdrátové použití

BEAUTYRELAX SKINTWIST

Kosmetický přístroj BeautyRelax Skintwist využívá stimulace pokožky střídáním tepla a chladu. Pleť můžete hýčkat celkem pěti způsoby – působení chladu, tepla, modrým nebo červeným světlem a jemnou oscilační terapií. Vhodný pro všechny typy pleti – i pro tu maximálně citlivou. Elegantní a kompaktní design. Přístroj je vhodný pro každodenní péči. Dopřejte si perfektní vzhled vaší pleti den za dnem.

 

Specifikace

 • dva aplikátory z ušlechtilé nerezové oceli
 • snadné ovládání pomocí tlačítek
 • kompaktní, malý a lehký

BEAUTYRELAX FRAXLIFT

BeautyRelax Fraxlift je kosmetický přístroj nové generace. Luxusní, neinvazivní ošetření s omlazujícím efektem pro nejnáročnější klienty. Fraxlift pracuje s technologií FMR (Fractional Multipolar Radiofrequency). Pokročilá frakční multipolární radiofrekvence. Neuvěřitelně efektivní, moderní a zároveň komfortní způsob ošetření pleti, který tu ještě nebyl!

 

Specifikace

 • tři úrovně výkonu: nízký, střední, vysoký
 • vyměnitelná aplikační hlavice
 • dobíjecí stanice
 • bezdrátové použití s vestavěným akumulátorem

BEAUTYRELAX CELLUFORM

BeautyRelax Celluform nabízí mnohem účinnější hubnutí a formování postavy, než jste si dokázali představit. Ošetření kombinující až 4 technologie je nejlepší hubnoucí metoda součastnosti. Celluform je nejvýkonnější nástroj na formování postavy pro nekomerční použití, který lze na trhu získat. Nadčasový ergonomický design usnadní ošetření všech problematických partií těla!

 

Specifikace

 • podsvícený LCD displej
 • časovač
 • indikace stavu baterie
 • bezdrátové použití s nabíjecí baterií

profesionální péče beautyrelax

Kompletní přehled technologií

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon…

ULTRAZVUK

Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu…

GALVANICKÝ PROUD

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji… 

FOTONOVÁ TERAPIE

Zánětlivá onemocnění mohou nastat v důsledku onemocnění, úrazu či stresu. Světelná terapie stimuluje přirozenou cestou léčebnou sílu buněk. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Světlo aktivuje v buňkách fotoreceptory…

TEPELNÁ TERAPIE

Působení tepla nebo chladu na pleť má specifické účinky. Základ tvoří zdroj tepla nebo chladu, který se přiloží na pokožku. Během několika okamžiků dojde na povrchu pokožky ke změně teploty. Pokud má přístroj obě funkce, změna z tepla na chlad a naopak proběhne během několika vteřin…

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže…

LIFTING ELEKTRICKÝMI PULZY EMS

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje…

SOFT LASER

Laser je optický zdroj elektromagnetického záření o určitém výkonu a vlnové délce. Světlo je vyzařováno ve formě úzkého svazku. V dermatologii se používají lasery s obecným názvem LLLT (Low Level Laser therapy = terapie nízko-úrovňovým laserem). Laser v oblasti neinvazivního ošetření funguje na principu biostimulace…

VIBRACE

Jemná vibrační masáž patří z technologického hlediska mezi nejjednodušší, ale zároveň velmi účinnou techniku. Aplikátor kosmetického přístroje generuje mechanické kmity o frekvenci kolem 12000 kmitů za vteřinu. Frekvence je přesně navržena tak, aby mechanické kmitání proniklo až do škáry a podkožního vaziva ke krevním cévám a žilkám…

MECHANICKÁ MASÁŽ

Kosmetické přístroje s funkcí mechanické vibrační masáže se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a fungování lymfatického systému…