možnosti ošetření pleti

Redukce jemných mimických vrásek

Jemné záhyby kolem očí, vějířky kolem úst. Vráskám od smíchu, jak se jim někdy familiárně říká, považuje někdo za radost, jiný za starost. Správným přístupem lze s nimi bez problémů pracovat. Objevte, jaké jsou možnosti…

t

problém

Povrchové nebo výrazné vrásky na tváři. Nerovnosti a záhyby na pokožce. Jemné i hlubší linky na čele, kolem úst nebo očí. Důsledek mimiky nebo stárnutí.

r

řešení

Je třeba zvolit takovou technologii, která dokáže proniknout do oblasti vzniku problému – vrstvy dermis. Vrstva dermis je přímo odpovědná za pevnost a pružnosti pleti. 

řešení pro ošetření jemných mimických vrásek

Zaměřte se na následující technologie 

Existuje více možností, jak bojovat s vráskami. Přístroje značky BeautyRelax nabízí různé funkce, které mohou být vzájemně kombinovány. Vyberte si model, který bude přímo na míru pečovat o vaši krásu. Objevte nové možnosti v péči o vaši pleť. Dosažitelné výsledky získáte pouze využitím moderních technologií!

?

beautyrelax fraxlift

?

beautyrelax BR-1150

?

beautyrelax BR-1150

?

beautyrelax biolifter

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily ve vymezené lokalitě tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis. Takto dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových a elastických vláken a elastinu. Radiofrekvence má vynikající schopnost proniknout přes svrchní vrstvu kůže (epidermis) do vrstvy dermis, kde se nachází kolagenní a elastická vlákna. Při ošetření pleti se používá čirý vodivý gel, který zvyšuje vodivost. Ošetření je časově nenáročné, naprosto bezpečné bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Ultrazvuk je technologie, která má díky svým vlastnostem univerzální použití. Můžete se s ním setkat ve zdravotnictví, stomatologii, estetické medicíně nebo například v lehkém průmyslu. Ultrazvuk je schopen očistit roky zarezlé ocelové trubky, ale zároveň velmi jemně a šetrně očistit plak z našich zubů. Vyžití se liší podle frekvence ultrazvukových vln. Základ tvoří generátor ultrazvukových vln, které působí na konkrétní předměty o různém výkonu a frekvenci. Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur.

Ošetření pleti galvanický proudem patří mezi základní kosmetická ošetření. Při kontaktu aplikační hlavice s pokožkou dojde k uzavření obvodu mezi vámi a přístrojem. Kosmetický přístroj produkuje proud ve specifickém napětí. Řídící jednotka kosmetického přístroje následně umožňuje úpravu galvanického proudu takovým způsobem, aby docházelo ke kladnému či zápornému náboji. Kladná a záporná ionizace má odlišné účinky na pleť. Pro kosmetický přístroj s galvanickým proudem se spíše používá termín galvanická „žehlička“.

Obličej je protkaný hustou strukturou svalů. Obličejové svaly tvoří skupinu svalů, které mají za následek výraz a mimiku obličeje. V průběhu života však ztrácí svojí pružnost a elasticitu. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily ošetření obličeje. Aplikační hlavice kosmetického přístroje přenáší při kontaktu s pletí jemné elektrické pulzy, které pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. Dochází ke kontrakci svalů a tím jejich posílení. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulovány. V oblasti obličeje docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. Kosmetické přístroje s funkcí elektrické stimulace svalů se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení pružnosti a pevnosti jemných obličejových svalů.

přístroje beautyrelax mají široké spektrum využití

Objevujte všechny možnosti pro vaši pleť  

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

moderní technologie pro celou řadu problémů 

Dosažitelné výsledky ověřené praxí  

antibakteriální účinek pleti
rovnováha tvorby pigmentu
hloubkový peeling pleti
mechanická masáž pokožky
důkladné vyčištění pleti
napomáhá zpomalovat stárnutí
odstranění odumřelých buněk
podpora krevního oběhu
podpora tvorby kolagenu
potlačení projevů aknózní pleti
potlačení projevů celulitidy
potlačení strií a jemných jizviček
potlačení tmavých kruhů pod očima
prevence tvorby černých teček
přirozená detoxikace organismu
redukce jemných mimických vrásek
stimulace lymfatického systému
udržení přirozené vlhkosti
uvolnění kožních pórů
vyrovnání barevného tonusu pokožky
zmenšení kožních pórů
zvýšení elasticity pleti
zvýšení pružnosti kontur obličeje
zvýšení vstřebávání krémů a sér