možnosti ošetření pleti

Hloubkový peeling pleti

Pleťová voda a vatový tamponek k důkladnému vyčištění pleti skutečně nestačí. Zdravá zářivá pleť musí být čistá až do hloubky. Peeling pleti řeší především drobné šupiny, šedý odstín pleti, staré odumřelé buňky, zrohovatělou pokožku. Kosmetické přístroje BeautyRelax nabízí řešení bez použití chemických přípravků. Výhodou je použití nejen na obličeji, ale jiných částech těla. Díky důkladnému vyčištění pleti bude vaše pleť znovu dýchat!

Lidská kůže v číslech

fáze cyklu obnovy kožních buněk

průměr obnovy kožních buněk (dny)

účinné technologie peelingu pleti

%

pokrytí kůží hlavy a krku

váha oloupané kůže za celý život (kg)

t

problém

Pleť je na dotek hrubší. Působí unaveným dojmem. Dochází často k ucpávání pórů. Přirozený ochranný plášť pleti je oslaben. Výživové látky z krémů a sér mají horší propustnost.

r

řešení

Přístrojové ošetření musí být dostatečně účinné pro odstranění odumřelé pokožky, ale zároveň šetrné, aby nedošlo k jejímu poranění. Pleť je důkladně vyčištěná již po prvním ošetření! 

řešení pro hlouvkový peeling pleti

Zaměřte se na následující technologie

Mezi nejpoužívanější metody peelingu v současnosti pleti patří diamantová abraze pleti a ultrazvuk. Čištění probíhá skutečně do hloubky kožních pórů. Každá technologie má své specifické výhody. Lze vzájemně kombinovat pro stálé udržení sametově hladké pleti! 

?

beautyrelax br-1010

?

beautyrelax br-1070

?

beautyrelax br-555

Ultrazvuk je technologie, která má díky svým vlastnostem univerzální použití. Můžete se s ním setkat ve zdravotnictví, stomatologii, estetické medicíně nebo například v lehkém průmyslu. Ultrazvuk je schopen očistit roky zarezlé ocelové trubky, ale zároveň velmi jemně a šetrně očistit plak z našich zubů. Vyžití se liší podle frekvence ultrazvukových vln. Základ tvoří generátor ultrazvukových vln, které působí na konkrétní předměty o různém výkonu a frekvenci. Přístroje na ošetření obličeje využívají ultrazvukové vlny. Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se specifickým výkonem a frekvencí 3MHz. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur.

Čistá pleť je základ každé zdravé pleti. Pravidelné hloubkové čištění pleti významně přispívá ke zpomalení stárnutí. Kosmetické přístroje pro abrazi pleti mají speciální aplikační hlavici s hrubým povrchem. Při pohybu po pleti velmi jemně mechanicky obrušuje vrchní vrstvičku kůže. Vakuové sání veškeré tyto nečistoty a staré zbytky pleti nasaje. Výsledkem je na dotyk hladká, zdravě vyhlížející pleť. Aplikace je neinvazivní, bezbolestná a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Přístroj na diamantovou mikrodermabrazi budete v klidu a pohodě používat doma.

Mechanická masáž je určena pro fázi čištění pleti. Kosmetický přístroj je vybaven kartáčkem, který rotuje ve vysokých otáčkách. Nečistoty a kožní rezidua jsou odstraněny. Pleť je na dotyk hladší a zářivější. Pokud má kosmetický přístroj v příslušenství další aplikační hlavice, lze velmi účinně stimulovat lymfatický systém. Aplikační hlavice s kuličkami při rotačním pohybu mechanicky rozpohybuje pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prokrvení. Kosmetické přístroje s funkcí mechanické vibrační masáže se používají výhradně pro ošetření obličeje. Aplikační hlavice stimuluje ty části obličeje, kde je největší tuková a svalová tkáň. Dochází ke zlepšení krevního oběhu a fungování lymfatického systému.

 

přístroje beautyrelax mají široké spektrum využití

Objevujte všechny možnosti pro vaši pleť  

mikrodermabraze

radiofrekvence

galvanický proud

fotonová terapie

ultrazvuk

tepelná terapie

vibrace

mechanická masáž

softlaser

EMS lifting

moderní technologie pro celou řadu problémů 

Dosažitelné výsledky ověřené praxí  

antibakteriální účinek pleti
rovnováha tvorby pigmentu
hloubkový peeling pleti
mechanická masáž pokožky
důkladné vyčištění pleti
napomáhá zpomalovat stárnutí
odstranění odumřelých buněk
podpora krevního oběhu
podpora tvorby kolagenu
potlačení projevů aknózní pleti
potlačení projevů celulitidy
potlačení strií a jemných jizviček
potlačení tmavých kruhů pod očima
prevence tvorby černých teček
přirozená detoxikace organismu
redukce jemných mimických vrásek
stimulace lymfatického systému
udržení přirozené vlhkosti
uvolnění kožních pórů
vyrovnání barevného tonusu pokožky
zmenšení kožních pórů
zvýšení elasticity pleti
zvýšení pružnosti kontur obličeje
zvýšení vstřebávání krémů a sér